Jump to content
Dogomania

Bafka

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Bafka

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/29/2008

Converted

 • Biography
  Marta
 • Location
  Siemki
 • Interests
  Beagle i wogóle psy
 • Occupation
  Uczennica:)
 1. Bafka

  osoba niepełnoletnia właścicielem psa

  ja też mam pytanko gdzie się wyrabia takie rodowody!?
 2. Bafka

  Baffi

  [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/4[/IMG] niezbyt wyszłam;) [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/15[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/13[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/11[/IMG] [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/10[/IMG] z kolegą:) [IMG]http://nasza-klasa.pl/profile/25669374/gallery/album/2/6[/IMG] i wypinamy dupcię.... napiszcie czy widać!?
 3. Bafka

  Baffi

  [quote name='Cavy']Ale z czym masz dokładnie kłopot? Na stronie linkowania czy tutaj, na forum?[/quote] Mam kłopot z na forum...no bo nie wiem jak to dodać ten link;)
 4. Bafka

  Baffi

  no nadal nie umiem
 5. Bafka

  Baffi

  Ok...dzięki już fotki zaraz będą;)
 6. Bafka

  SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D

  :loveu:Hejka! Snoopy jaki ty ślinczniusi:loveu:
 7. Bafka

  Baffi

  aha no mam problem...jak dodaje się fotki?
 8. Bafka

  Reklama pedigree

  Ale nie ..ja tylko piszę np.Pedigree;)
 9. Bafka

  Tofik ;)

  [quote name='iwcza']Po pozbyciu się... eee... czegoś... "Nudzi mi się.... Może pobawimy się w głupie miny??" [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8865/1000691c.jpg[/IMG] "EJ !!! Czy oni robią grilla??" [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2019/1000718roh.jpg[/IMG] "No tak... Założyć psu coś na pysk i niech siedzi cicho :angryy::angryy:" [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5323/1000719e.jpg[/IMG] "Oni naprawdę robią grilla :angryy:" [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4926/1000723g.jpg[/IMG] c.d.n.[/quote] też mam takie coś na pyszczek;/ a tak wogóle to hejjkkkka;)
 10. Bafka

  Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  :p[quote name='pln']nom fajnie. i co to zmienia?? ktoś sobie wyobraża psa myśliwskiego z ogonem?? Ja sobie wyobrażam!! Beagle to nie psy myśliwskie? I co zawsze mają ogony...:eviltong: :razz:
 11. Sorry...że się wtrącę ale...a gdzie ty mieszkasz(wiem że w siemkach ale na jakiej ul.?) bo byśmy chodziły na spacerki razem.
 12. Bafka

  Amstaffka przywiazana do drzewa MA DOM-Gliwice

  Przepraszam że się wtrące, ale...jak można tak psa zostawić!?TO prawda że powinna być jakaś grzywna! na serio wku...a mnie takie coś! Jak by chcieli się tylko psem popisać i go oddać...Ja na ich miejscu bym wystawiła na allegro.pl sunię. Może by trafiła w dobre ręcę!!
 13. [quote name='Arwilla'][B]Bafka[/B] chyba lekko Cię ponosi wyobraźnia....;) Eh, te wakacje....:evil_lol:[/quote] nie rozumiem?!:razz:
 14. ale mnie siora zdenerwowała!!
 15. wracając do Tematu!!! to przed chwilą wróciłam ze spacerku z Bafką!! byłam nad zalewem i ją tam spuściłam!! choć BARDZO mało psów tam jest spuszczanych (bo mogą,,utonąć"jak to mówią właściciele)prawie wcale!! i Bafi odrazu wleciała do wody i zaczeła pływać(napoczątku musiała się przyzwyczajić i trochę pobiegać)... i nagle jakaś BABA!! ona- jaka to rasa ja- Beagle a co?? ona- a nic tak się pytam bo albo ten pies lubi wodę albo ty mu każesz się kompać w tej wodzie!! ja- nie one uwielbiają wodę ona- no nie jestem pewna pewnie masz takie fajne ciuchy ze szmat i pewnie dziecko w domu wody nie masz!!:angryy: ja-yyyy...a to że pani ma ciuchy ze szmatexu to ja wiem i że pani nie ma wody w domu!!:evil_lol: ona- nieprawda!!kultura dziecko jak ty odzywasz się do starszych ja- normalnie!!i dziwnie na nią spojrzałam !! i poszłam i specjalnie dla baby powiedziałam: Uwaga !!przeczytałam w gazecie że dzisiaj na szmatach pół ceny!! i się zaczełam śmiać !!zawołałam Bafkola a baba zdziwona że mój pies TAK się,,słucha":cool3::diabloti:
×