[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Na wzruszenia mnie wzięło... :oops::loveu:
mam nadzieje,że błędów językowych nie ma za wiele ;):oops:
[/FONT][/B][video=youtube;9O2mFd1ExNI]http://www.youtube.com/watch?v=9O2mFd1ExNI&feature=player_embedded#![/video]
[/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Klaudia przekaż mizniaki od cioci Agi dla Toffika, bo ja mam z Katowic troszkę za daleko :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Tofsonek pewnie się ucieszy :multi:[/FONT][/B]
[/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Widze, że panieneczka w przedszkolu rządzi jak na akitke przystało, nawet koleżanki zamęcza :evil_lol::loveu: I stójeczka przed wystawą ćwiczona, bardzo ładna :loveu:[/FONT][/B]
[/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS] Jeszcze musi się bardziej wkręcić :evil_lol: idzie mu dobrze, ale nie rwie się tak jak pozostałe psiaki jak tylko widzą wózki :evil_lol::loveu:[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Był dopiero na 3 treningach, ale nauka czyni mistrza :razz:[/FONT][/B]
[/CENTER]