Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='idusiek']mada, chociaz raz w życiu moglabys napisać na watu ile Twoim zdaniem twoje znalezisko ma lat...:P[/QUOTE] Wg mojej wetki, która go dziś szczepiła - rok, góra półtora:)
  2. [quote name='idusiek']czy ktos moze napisać tekst dla Kropki? nic o niej nie wiem.[/QUOTE] Ja tekstów pisać nie umiem ale... Kropka to 2-letni psiak, dogadujący się ze wszystkimi stworzeniami, uwielbiający dorosłych i dzieci. Grzeczna, posłuszna, czysta w domu i w kojcu. Wkrótce będzie wysterylizowana. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Szuka najchetniej na chwilę obecną domu z ogrodem bo uczy się chodzic na smyczy ale szybko się uczy. Została odebrana z miejsca gdzie inny psy ja gryzły i nie dopuszczały do jedzenia. Kropka przyjechała zagłodzona ale obecnie wygląda ślicznie:)
  3. JA jestem lekko przerażona:) - dziś próbowaliśmy znowu rozdzielić Karinkę i Tarę bo mamy nowego hotelowicza. Ale niestety musimy zaraz przestawiać budy i mieć kojec trzypsiakowy bo Karinka tak płacze że ja nie mam siły tego słuchać. Ona ma jakąś symbiozę z Tarą a ja nie wiem jak to przerwać. Karinka nawet broni Tarę przed innymi psami, które ją za intensywnie wąchają:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/683/0076a67019296d07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/682/80437fc1494bc10bmed.jpg[/IMG]
  4. Na książeczkę poczekam ale mam prośbę , żebyście zastanowiły się nad jakimś zabezpieczeniem na kleszcze - robi się ciepło a u mnie kleszcy sporo. Ja polecałabym obrożę Bayera Kiltix - wydatek z przesyłką 50 zł a starcza na cały sezon. [IMG]http://images43.fotosik.pl/681/7014a7d2cabecf45med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/680/836b38fec033efa1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/675/faf27b69e3a8d620med.jpg[/IMG]
  5. Grafit już u nas. Od razu poszedł na wybieg z dwoma koleżankami. Jedną młodziutka i małą, drugą dużą i starszą, po sterylce i... zaczął przystawiać się do babci:) Jest bardzo pogodny, grzeczny, czasem podgryza w zabawie ale to po to żeby zwrócić na siebie uwagę. Ma lekka biegunkę. dałam mu Endiex - przeciwbiegunkowy ludzki lek - jak nie pomoże jutro poproszę wetkę. Dziś dostał na kolację trochę Puriny z Jagnięciną takze zobaczymy co będzie rano. [IMG]http://images40.fotosik.pl/663/90e52bba3685cbc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/682/5cb323999eacd9edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/683/b368098200d9e8a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/663/27a5e5539cbf971amed.jpg[/IMG]
  6. Od wczoraj Karinka zdecydowała się, ze je mi z ręki:) Niestety nie jest tak różowo bo tylko jak podaję jej jedzenie przez siatkę ale i tak mi miło. Widać, że chce do człowieka ale się boi:(
  7. Słyszałam, że Elmira ma przywiezie psiaka do nas jutro koło 15, a mi ta godzina jutro kompletnie nie pasuje bo o 15 mam dzień otwarty w przedszkolu mojego syna. Także albo Grafit przyjedzie do 14 albo po 17. Albo poprosze mojego męża żeby to on poszedł na ten dzień otwarty ale dam znać wieczorem co ustaliliśmy.
  8. Nie chce komentować tego co Pan pisze bo mam bardzo odmienne zdanie ale z tego co wiem Sawa bawi się w hotelu w którym obecnie przebywa zarówno z sukami jak i z psami...Podobnie było u nas w hotelu więc myślę że to jest prawdą. Kiedy oddawaliśmy ją do adopcji nie miała żadnych ran i w hotelu nie miała tendencji do samookaleczania się; podobnie w schronisku, w którym była wcześniej. Dodam, że siwiejący pysk nie musi świadczyć o wieku ale często o przeżyciach, stresach i przejściach jakich doznał pies w swoim życiu. A na koniec dodam, że moje psy, które są na stałe w domu czyli owczarek niemiecki i pudelka często śpią z moim czteroletnim synem w jednym łóżku, same do niego wskakują co sprawia wszystkim wiele radości. I tak od pierwszych miesięcy jego życia. Po prostu traktują go jak członka swojego stada i nie widzę w tym nic złego. Nad psem trzeba pracować, układać go, traktować jak członka rodziny, a nie oddawać jak zepsutą zabawkę kiedy nabroi lub zaczyna sprawiać problemy. Mam jeszcze pytanie, dlaczego jeśli wcześniej zaczęły pojawiać problemy nikt nikomu tego nie zasygnalizował???? Dlaczego pies został oddany w trybie natychmiastowym???
  9. Znowu miał wczoraj biegunkę i dostał Endix. Jak przyjechał ze schronu też miał i endiex pomógł to może teraz też pomoże
  10. Chyba jej samej będzie mimo wszystko łatwiej ale przydałby się dom z innym psem.
  11. Marchewa, oczyść skrzynkę:)
  12. [B]Zapraszam na bazarek dla mojego tymczasowicza Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  13. [B]Zapraszam na bazarek dla mojego tymczasowicza Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  14. [quote name='Cleo2008'][SIZE=4][COLOR=red]kocham megii[/COLOR][/SIZE]:loveu:[/QUOTE] Ty mi rób takie wyznania jak Grafit znajdzie swój domek:)
  15. [B]Zapraszam na bazarek dla Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  16. [B]Zapraszam na bazarek dla mojego tymczasowicza Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  17. [B]Zapraszam na bazarek dla mojego tymczasowicza Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  18. [B]Zapraszam na bazarek dla mojego tymczasowicza Liska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203277-Ciuchy-buty-prostownica-drobiazgi-dla-ps%C3%B3w!-Na-Liska!-do-6.03.11[/url]![/B]
  19. Karinka dziś w wyniku przemeblowań w kojcach została sama na parę godzin. Tara była w innym kojcu, jej kolega Lisek a Karinka płakała. I to jak, cały czas. Jak po paru godzinach poszła do niej Tara, normalnie przytulała się do naszej starowinki:)
  20. To czekamy:) A miałam już chętnego na miejsce, w ostatniej chwili dałyście znać. Na jutro wieczór już umówiłam wetke do chłopaka, żeby więcej się nie męczył już z biegunką. Jest tylko jeden warunek - musi się dogadać ze średniej wielkości pokojowo nastawioną do wszystkich suczką bo będą razem mieszkać.
  21. [quote name='Fela']Megii, a możemy się umówić tak, że będziesz do mnie dsyłać ludzi, któzry jakoś są sensowni? Sorry, ale ja nie mogę odbierać telefonów w pracy, a na oddzwanianie wydaję co miesiąc straszną kasę.[/QUOTE] Ok, nie ma problemu. Sawa ma też wątek w Domu Tymianka [url]http://pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/2011/02/pozyczone-szczescie.html[/url]
  22. Sawa ma już allegro. Odnowiłam jej stare. Wieczorem dodam jako pierwszy telefon do Feli. [url]http://allegro.pl/sawa-piekna-amstaffka-mloda-suczka-szuka-domu-i1484668393.html[/url]
  23. Wiecie co, ja widzę Kropke codziennie ale tak sobie weszłam na pierwsze strony i spojrzałam... [URL="http://w312.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7XMn1L061Xi"][IMG]http://w312.wrzuta.pl/sr/d/7XMn1L061Xi/imgp0734[/IMG][/URL] [URL="http://w312.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2DH9yeA2q9a"][IMG]http://w312.wrzuta.pl/sr/d/2DH9yeA2q9a/imgp0720[/IMG][/URL] [URL="http://w312.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0evlf6hCGNG"][IMG]http://w312.wrzuta.pl/sr/d/0evlf6hCGNG/imgp0721[/IMG][/URL] [URL="http://w312.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3OosL6C3jag"][IMG]http://w312.wrzuta.pl/sr/d/3OosL6C3jag/imgp0722[/IMG][/URL] [URL="http://w312.wrzuta.pl/obraz/powieksz/5RPbrd46okE"][IMG]http://w312.wrzuta.pl/sr/d/5RPbrd46okE/imgp0726[/IMG][/URL] straszne... A jej naprawdę nie wiele potrzeba do szczęścia. Trochę wygłaskania, wyprzutalania, dwa razy dziennie miska z karmą i Kropa jest mega szczęśliwa. [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/5296/014kx.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...