[quote name='Minerva']Hej hardcory :hand:
A ty, Zuza, babo wstrętna, co się nie chwalisz, że tygrysa masz w domu, hę?[/QUOTE]
Odezwała się ta której w ogóle na dogo nie ma.:evil_lol:
Bo wiesz.. Ja się Was wstydzę..:diabloti:
A tygrys się wyleguje..:)