[url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/dziaeczkap52.jpg[/url]
On Cię za niedługo przerośnie:cool3:
[url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/dziaeczkap70.jpg[/url]
O matko, już przerósł :evil_lol:
No i zdrowia życzymy ;)
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF6482.jpg[/url]
Tego nie da się podnieść :angryy:
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF6489-1.jpg[/url]
Obróciło się :crazyeye: Może pancia da radę- Pancia, podnieś! :roll:
Ostatnio znowu widziałam u Nas tego psa, co ucieka przed Nami.
Postaram się jutro poszukać z koleżanką ;)
Nie traćmy nadziei, popytajcie schroniska czy takowego nie mają/mieli ;)