-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czasowa
-
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9793/jesieniiwo048.jpg[/IMG] do nogi [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1817/jesieniiwo049.jpg[/IMG] wącha drzewo xd [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2466/jesieniiwo050.jpg[/IMG] wącha liscie xd [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5831/jesieniiwo051.jpg[/IMG] Tak, Haniiu- to ta ruchliwa latem ulica, na której co sekundę coś jedzie [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8746/jesieniiwo054.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7204/jesieniiwo037.jpg[/IMG] W bagażniku- sam wskoczył :multi: Ale minę zrobił strasznie głupkowata :evil_lol: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8202/jesieniiwo018.jpg[/IMG] W samochodzie [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1958/jesieniiwo052.jpg[/IMG] Na dwóch, przednich łapach, jak sika [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3893/jesieniiwo043.jpg[/IMG] Model [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9206/jesieniiwo047.jpg[/IMG] noga
-
[quote name='Jasmina*']Cześć ;) Co z tymi fotkami i filmikiem? Czekam na jakieś nowości! :razz: Pozdrawiam, wymiziaj ode mnie Fudzia![/quote] O, hej Widzę ze i ty na dogo :crazyeye: A fotki właśnie hostuję, aparat mam w koncu( bo zaciął sie na :"amen" i go dałam do "odzacięcia"
-
Ale mają zabawek :razz:
-
[quote name='dysia-u']ale fajowy banerek :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] ze do nas do czy do Luckowej :razz:
-
[url]http://img246.imageshack.us/img246/7839/dscn5291.jpg[/url] niby tylko yorkowate to, a takie wystawowe :evil_lol:
-
Właśnie dostałam wiadomość, że Oni... nie zyją. Bianka zabiła Cezara, a Cezar Biankę :diabloti:
-
[quote name='border_collie&westie']?? o co chodzi z tym 'napiszemy' ??[/quote] Jezeli reszta dogomaniakoow nie pisze wam w gali- to ich zabijemy :diabloti:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/st2382_30.jpg[/url] Morderca :evil_lol:
-
Mi, co do tego, są postępy :loveu: A Wy- jak nie napiszecie czegoś Misi, to zabiję :mad:
-
Czy ja Ci juz mówiłam- że Tofik jest przeuroczy :loveu:
-
Kabla nie mam, i aparatu. Do dzisiaj, max. poniedziałku.
-
Fudzi też tak z Lucy gania :cool1: Rozrabiaki dwa a gdzie trzeci? :mad:
-
[quote name='bianka19']I co dalej tak samo ? :razz:[/quote] Niestety :placz: Gossia- dziękujemy :oops:
-
O Was zapomniec- w zyciu :crazyeye:
-
[quote name='Karolina&Lucky']Cześć ;) Przyszłam Was odwiedzić, bo ostatnio Was trochę zaniedbałam... :oops: Obiecuję poprawę, ale pod warunkiem że dasz jakieś fotki lub ten obiecywany filmik :cool3: :eviltong:[/quote] filmiku nie będzie, ale jutro sesja zdjęciowa ;) Znaczy foty już mam, ale nie mam jak przegrać. :cool3:
-
Dwa Cezarki- jeden dla mnie :diabloti: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sy1202_DSC03559.JPG[/url] Poproś :loveu:
-
[quote name='border_collie&westie']Ja też się z Wami zgadzam i zrozumcie, że Mi została skazana na mnie, nie ja na nią i to ona ma ze mną problem, że nie umiem jej wyszkolić... Ok, rozumiem Was wszystkich, musimy zacząć od nowa, ale zanim to zrobimy to po prostu ja muszę najpierw się nauczyć odpowiedniego szkolenia psa... Co do torku agility - jasne, to było na torku przygotowawczym i przecież nic złego się nie stanie jak ktoś chce sobie poćwiczyć, nie ? Co do Młodego Prezentera - wiem doskonale, że udział w wystawach muszą brać udział psy rasowe, ale niekoniecznie musi być mój :eviltong:. Wytrzasnę od jakiegoś hodowcy. Czasowa - na razie nic nie pisz, bo Twój pies i tak nic nie umie :eviltong:[/quote] Po pierwsze umie siad, leżeć, zostań, do mnie, chodzenie przy nodze i daj łape( w sierpniu się nauczył, jak byś wtedy przyjechała to byś bynajmiej widziała :razz:). Po drugie- my też j. handling idziemy, za rok do Sopotu raczej, zobaczymy jeszcze, dużo czasu jeszcze. W każdym razie zgodę rodziców mam :roll:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czasowa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Matko, ale Ona wyrosła :crazyeye: -
Uwielbiam te jego "filozoficzne" oczy :loveu:
-
Dobranoc Lucky i tak ładnie na fotkach wychodzi. Edith; zapuszczacie sierść?
-
Hej :cool3:
-
[quote name='bianka19']No dodaj ten filmik , dopóki mam cierpliwość !. :mad: :angryy:[/quote] Ja już do tego filmiku cierpliwość straciłam :angryy: Nie chce się zapisać :angryy::angryy::angryy::angryy: