Sunshine nie chce żebyś rozumiała to jako kłótnie, to żadna kłótnia, próbujemy Ci przekazać ważną sprawę, nie naskakując na Ciebie, choć pewnie i tacy się tutaj znajdą. Husky to nie moja rasa, ja jestem zdecydowania kochająca plaskate, ale pies to pies. Uważasz, że tamci Państwo kochają zwierzęta. Nie była bym na Twoim miejscu taka naiwna w stosunku do pseudohodowców. Powiedzieli, że więcej nie rozmnożą, bardzo znana śpiewka.
Nikt nie chce na Ciebie naskakiwać tylko na spokojnie wytłumaczyć.
Pogadaj z maniakami huskich na dg, myślę, że nikt nie będzie innego zdania.