Jump to content
Dogomania

What May NN

Members
  • Posts

    7395
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by What May NN

  1. dzięki Asiu! wpłynęło dziś 130zł na konto Sauronowe z bazarku ani z poznania - dzięki!
  2. kochana Pumcia :-)
  3. super :-) bardzo się cieszę..
  4. [quote name='snuszkak']to wpadnij na sprzątanie :cool3:[/QUOTE] oj zamieniłabym sprzątanie po Poisonie na sprzątanie po Pshemq :-) nikt nie dzwoni o małego ??
  5. [quote name='snuszkak']łapki odciśnięte perfekcyjnie, a teraz pomyślcie że w domu też takie zostawia :)[/QUOTE] aż przyjemnie sprzątać :-)
  6. będziemy w kontakcie! pewnie osobistym, mailowym i telefonicznym! :-) niech Puma najpierw przyjedzie, poznajcie się itp.
  7. jestem za !!
  8. bardzo się cieszę, że Fifi już w DS :-) oczywiście zgadzam się by kasa poszła na sterylkę, a transport do DS ?? zasponsorowałaś?
  9. a nasza mała rodzinka liczy sobie dwie osobistości: ja + pan pies i nie narzekamy :-) choć wiadomo - wyrzeczenia i poświęcenie spada na jedną osobę, radość jaką wnosi do pustego domu pies wynagradza na 200% strasznie się cieszę, że Puma jutro będzie w ciepełku! gowalex - jeszcze raz wielkie dzięki!
  10. przypominam Saurona !! wiem, że z bazarków Beabono i ani z poznania jest cosik kasy więc mam nadzieje, że w tym miesiącu się uda z kasą jakoś..
  11. co tam u Waszych bullmisiów??
  12. zrobiłam mu kilka ogłoszeń, poprosiłam też Asię.. w weekend ma odrobinę czasu to może się uda! dziś w pestce rozmawiając z chetnymi na adopcję - polecałam Pshema, 2 osoby były bardzo zainteresowane - zobaczymy!
  13. [quote name='terra']To ja mu zrobię parę ogłoszeń i napiszę ,że jest wykastrowany.[/QUOTE] ok, dzięki wielkie..
  14. gowalex - witamy na dogo :-) Puma będzie grzała dupkę od jutra w ciepełku - [U]w domu tymczasowym[/U]!
  15. [quote name='malinaoona']Nie będę brała Krokieta ani Dinko, bo są za mali, i przejdą mi pod furtką.[/QUOTE] Dubbi przejdzie o wiele sprawniej - gwarantuje Tobie ! i chyba nie chodzi tu o brak zaufania, proponuję być pojechała poznać Dubbi, przejść sie z nią na spacer, zobaczyć co robi w boksie itp. ps. Dinko jest chyba wielkości Honey, Miłej itp.
  16. tak, odkąd przeniesiono przytulisko.. wcześniej biedak dzień w dzień siedział w klatce! tak strasznie mi go żal :-( jest bardzo fajnym psem i w dodatku pięknym..
  17. dopiero trafiłam do kilerów, które jakoś mnie nie zjadły ;-) no słońca na dietę Ajula bo na każdej fotce coraz szersze ;-) mizianki dla Pięknej i Bestii :-)
  18. Tytus do Piotra na szkolenie, Puma do domu, a Krokiet lub Dinko do Oli - co wy na to ?? ;-) Lockie i Dubbi muszą poczekać wg mnie na miejsce w hotelu.. Lockie oczywiście powinien być pierwszy w kolejce - biedak już tyle siedzi :-(
  19. Dubbi mogłaby przy klatkowaniu być ok, ale to się wiąże z siedzieniem w domy przez min. 3 dni (początek traningu klatkowego) no i nie ma pewnosci czy Dubbi nie zrobi sobie krzywdy jak zostanie sama w klatce, może też klatke rozwalić, a później pół domu jak sie wydostanie! Ola weź[B] Koksa[/B] (wcale nie ma ciepło!), laba z przytuliska, lub przy pomocy fachowca [B]Lockiego[/B] (choć takze bylabym ostrożna). boisz się wziąć [B]Dinko[/B], a z nim na pewno mniej pracy niż z Dubbi (mniejszy, młodszy itp.).. jak lubisz wyzwania to także [B]Tytus[/B] siedzi w budzie i się marnuje - nawet na jego wątek nikt nie zagląda!
  20. [quote name='terra'] Proszę o jakieś dane kontaktowe.[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]?subject=adopcja - Lockie"][email protected][/EMAIL] tel.: 509 565 343
  21. super :-) Reksio nareszcie szcześliwy :-) trzeba zrobić dobre foty i do domu!
  22. z tego co wiem to tak właśnie jest! Baron czeka u Marka na zakończenie remontu.. śliczny jest :-)
  23. super :-) bardzo się cieszę! teraz Archibald!!
×
×
  • Create New...