Dubbi mogłaby przy klatkowaniu być ok, ale to się wiąże z siedzieniem w domy przez min. 3 dni (początek traningu klatkowego) no i nie ma pewnosci czy Dubbi nie zrobi sobie krzywdy jak zostanie sama w klatce, może też klatke rozwalić, a później pół domu jak sie wydostanie!
Ola weź[B] Koksa[/B] (wcale nie ma ciepło!), laba z przytuliska, lub przy pomocy fachowca [B]Lockiego[/B] (choć takze bylabym ostrożna).
boisz się wziąć [B]Dinko[/B], a z nim na pewno mniej pracy niż z Dubbi (mniejszy, młodszy itp.)..
jak lubisz wyzwania to także [B]Tytus[/B] siedzi w budzie i się marnuje - nawet na jego wątek nikt nie zagląda!