Jump to content
Dogomania

kasienka001

Members
  • Posts

    885
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasienka001

  1. A zdjęcia które ja robiłam niestety nie wyszły zbyt dobrze. Przez ten mróz aparat miał opóźnienia i mam i połowie zdjęć mam ogon :) Biały już teraz Wesołych Świąt :) P.S. jest szansa, że uda nam się szybciej zabrać Białego do siebie już na zawsze. Więc trzymać kciuki
  2. ok :) jakoś się dogadamy. Będę pisać tu albo sms kiedy dokładnie przyjedziemy. A jak droga? Przejezdna?
  3. A Ofa bez domku na święta. A wszyscy niby szukają małych psiaków
  4. Kumpel jest niesamowity i jak tylko będę w hoteliku postaram się o jakąś sesję zdjęciową. Teraz w śniegu będzie się ładnie prezentował
  5. Nie będzie przeszkadzać jak byśmy jutro przyjechali? Ale to jeszcze nie jest w 100% pewne... Ogólnie pasuje nam teraz cały czas więc pisz kiedy Tobie pasuje :)
  6. A Biały zdążył pobrykać trochę w śniegu? Bo u nas już się roztopił...
  7. już nie możemy się doczekać kiedy Biały będzie już z nami. A w następny weekend można przyjechać w odwiedziny? Fajnie gdyby była pogoda zdjęciowa to by można reszcie psiaków jakieś fajne zdjęcia porobić.
  8. Super ! Wszystkiego najlepszego
  9. W tym tyg raczej nie damy rady (ale to się jeszcze okaże ;) ale za tydzień powinno się udać. Niby Brodnica nie tak daleko ale jednak ok 1h trzeba jechać.
  10. Chyba będzie jednak Gandalf... ale lepiej Aniu napisz jak się chłopak czuje?
  11. Jaka słodka psina... ah kolejny 3łapek. Muszę na wątek ogólny dodać z 6 psiaków, a tylko 1 znalazł dom
  12. I co u psiaków słychać? Czy Lars ma wątek? Bo tu go nie ma :(
  13. Żeberek na zdjęciach już prawie nie widać. Oby tak dalej!
  14. co do imienia... burzliwe dyskusje są. Mustafie bardzo spodobało się Gandalf (tak jak jest na adopcjemalamutow) ale jest też Blanco, Rubio, Lobo (po hiszpańsku wilk) a i tak wszyscy w domu o nim mówią Biały :) No i codziennie ktoś coś nowego wymyśla...
  15. Livka wybraliśmy Białego ale wybór nie był łatwy.
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Kasienka001 była dziś u nas z rodziną...z małych chłopczykiem, z którego zrobilismy testera do psów hehe:) Płotus ładnie sie spisał-był wystraszony, ale dał się pogłaskac i przytulic. Podawał łapeczkę:)[/QUOTE] Siostrzeniec w Płotku się zakochał i całą drogę gadał właśnie o Płotku (stwierdził że to Scooby doo ;) ) Płotek był bardzo grzeczny i delikatny) Też można porobić zdjęcia do ogłoszeń z młodym ale to za 2 tyg.
  17. Za 2 tyg jak będziemy znowu to można zdjęcia porobić. Teraz o tym nie pomyślałam a aparat miałam. A Kumpel jest kochany i bardzo się zastanawialiśmy nad adopcją. Postaram się go rozreklamować w Toruniu.
  18. i Płotka znalazłam :) bo linki na stronie hoteliku nie działają (wiem to nowe dogo)
  19. właśnie czytam wątek i pozdrawiam Kumpelka
  20. a to nie napisałam że niedziela? Ah ja zakręcona. No jakoś ok 10 postaramy się wyjechać. Może tak być?
×
×
  • Create New...