Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. ok, może być we wtorek ale to po południu w takim razie:) zapisuję nr i będę dzwonić w poniedziałek żeby się dogadać co do wtorku:) udanego wypoczynku:)
  2. cioteczko józwo, moge prosić jeszcze raz o Twój nr tel? przepraszam bardzo ale zapisałam i nie pamiętam jak Cię zapisałam:oops: a wiecie że mała łapę umie podawać?:cool3:
  3. nom, je tyle że szok:) ale rośnie też szybko więc to normalka. a w mojej wiosce mam kolejnego biedaka od wczoraj z sznurkiem na szyi, wynosiłam mu jeść dwa razy... szkoda że nie ma bazarku z ogłoszeniami allegro, bym kupiła małej
  4. [quote name='Aimez_moi']Ale Pucek na pewno nie zrobil tego specjalnie.......[/QUOTE] nie, nie:) to tylko zabawa. on jest w niej zakochany wręcz:)
  5. wczoraj nasze "słoniątko" miało małe starcie z Puckiem podczas zabawy, i niestety łapa ucierpiała:( wetka twierdzi że złamana nie jest naszczęście ale Samanta się stresu i bólu najadła troszkę:) a ile płaczu przy tym było:)
  6. jestem na zaproszenie:) ja mogę na transport dorzucić 20zl, wiecej nie dam rady bo nie daję rady finansowo:( powysyłam zaproszeń na wątek potem. biedny dziadek:( nic mnie tak nie rusza jak staruszki:(
  7. cioteczko, w pon rano ją chcesz? bo muszę wiedziec troszkę wcześniej:)
  8. [quote name='giselle4']jak bedzie bazarek ogloszeniowy to kupie jej pakiet ogloszen a kto zrobi jej allergro?...prosze:)[/QUOTE] niestety nie pomogę z allegro.... ale zaglądam do niuni:)
  9. ciężko niestety teraz z adopcjami:( u mnie cudny szczenior już miesiąc czeka i nic, nawet żadnego telefonu....
  10. dostałam zaproszenie i jestem ale finansowo u mnie ciężko:( ogarnęłam dwa szczeniory wyrzucone z auta, jeden u mnie na DT zostaje.... mogę powysyłać zaproszeń na wątek chłopaków, bo mało nas tu.
  11. cioteczki, jak myślicie co do tych ogłoszeń? widziałam wczoraj małą:)
  12. [quote name='józwa']to super :) sprobuje sobie zrobic wolne 5.07 a moze i 6.07 zaraz cos poplanuje :) a mala ma juz ma ogloszenia?[/QUOTE] nie ma ogłoszeń.... ja nie umiem robić:( zawsze kupuje pakiety na bazarkach. tylko nie wiem jaki teskt układa się do ogłoszeń dla psa, którego się nie zna?
  13. zostaje do 4tego :). dałam im 100zł i się zgodzili.
  14. [quote name='Aimez_moi']Juz tam pedze.......[/QUOTE] dziękujemy cioteczko:) kasa by się przydała bo ten słoń mnie obeżre ze wszystkiego:evil_lol:
  15. [quote name='zuzia_kuzik']dziewczyny podnoscie bazarek z telefonem ... nikt tam nie zaglada... :([/QUOTE] niestety pewnie nikt aktualnie nie szuka telefonu...
  16. [quote name='józwa']juz wiadomo ze nie chca jej przetrzymac? jesli nie to sobota rano moze byc?dla mnie im raniej tym lepiej[/QUOTE] dziś jeszcze spytam raz, po południu pójdę. no może być i rano. byleby ruchu nie było za dużego bo sama z nią jadę pewnie :/ nie mam transportera
  17. no będzie dobrze bo wierzę że znajdzie szybko domek :)
  18. moge w piątek lub sobotę:)
  19. [quote name='józwa']wisz co..to jesli sie nie zgodzi to jesli to mozliwe to wolalabym ja wziac juz teraz w tym tygodniu teraz mam 4dni wolnego i moglabym sie troche z nia ulozyc szczepiona?zeby mi sie tu nie pochorowala...[/QUOTE] teraz masz 4 dni wolnego tzn kiedy? wetki naszej nie ma:( w piątek mogę ją zaszczepić dopiero bo będzie już wetka .z koszyczkiem na rowerku bym podjechała sobie bo blisko a dalej do weta nie mam jak(auto mam dopiero wieczorem)
  20. wczoraj nie było pani Hani. dziewczyny coś mówiły że pewnie się nie zgodzi....sunia pod bramą z tyłu im czasem wychodzi, ostatnio po drodze biegała:roll:
  21. [quote name='Agnieszka_K']trzymam kciuki żeby dobra wetka i tym razem nie wzięła :) mam nadzieję, że zgodzą się ją jeszcze przetrzymać[/QUOTE] to jest nasza "gimnna" wetka i powiedziała mi że "gmina i tak mało wydaje na bezdomność, więc zapisze to jakoś to kosztów gminnych" a o co dokładnie chodzi to nie wiem ;) dziś po południu napiszę Wam wszystko co i jak.... zgodzą się czuję :)
×
×
  • Create New...