[quote name='Ekiana']Nie, to nie ma sensu skoro ta pani trzyma go w łazience.
Myślałam, że ma lepsze warunki.
Ketunia, widziałam, że kiedyś się wypowiadałaś na tym wątku, więc pewnie znasz sprawę. Gdzieś śmignął mi banerek, że w tym hotelu dziewczyna ma dwa miejsca wolne.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-wolne-miejsca[/URL]
Moze tam skierowac Ramzesa?
Tylko nie wiem gdzie ten hotel jest?[/QUOTE]
Może wejdzie tu Agnes. To ona znalazła szczenika i zawiozła do tej kobiety.
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na utrzymanie kolejnego psiaka w hoteliku.
Więc zdecydować musi Agnieszka i zacząć zbierać deklaracje.
Hotelik Aliny S znajduje się pod Warszawą.