[quote name='gazzy']Ja mam zdanie tak jak agusiazet. Dog musi mieć domowy tymczas. Z człowiekiem na wyłączność. On kocha się przytulać. Brakuje mu bliskości. On by mógł z człowiekiem cały czas siedzieć :) Bardzo kocha ludzi. Moim zdaniem trzeba szukać domowego tymczasu. Co wy na to ?[/QUOTE]
Gazzy tymczas załatwiony u Kikou. Czekamy tylko na wolne miejsce.
Chyba, że znajdzie się dt na już.
Czy Doguś dostaje jakieś leki przeciwbólowe???
[quote name='martka1982']super, ketunia, dziękuję w imieniu Soneta:) a mam do Ciebie pytanie - jak to robisz, ze linki do filmików są u Ciebie aktywne? ja, jak robie kopiuj wklej to niestety nie sa aktywne:([/QUOTE]
Normalnie kopiuję i wklejam w allegro. U Ciebie żaden nie działa?
Ja boksów nie widziałam. Nie wchodziłam do środka. Jednak wiem, że prawie wszystkie psiaki były zamknięte w domu. Słyszałam ich szczekanie.
Tak jak pisałam wcześniej nie było nikogo na posesji.
Mari może i mają opiekę całodobową ale jak ja przyjechałam po mojego Leosia to nie było nikogo. Psiaki siedziały same. Nie było opiekuna. Doktor był w lecznicy.
Nikt nikogo nie oskarża. Dziewczyny poprostu chcą wiedzieć jak jest. Uważam, że nie jest to nic złego.
[quote name='bela51']A czy ten Pan widzial Lapsa? Czasem mysle, ze ta jego ulomnośc bedzie przeszkoda w znalezieniu domu. Mysle o jego łapkach...[/QUOTE]
Pan wie o zwyrodnieniach. Powiedziałam mu o tym.
Nie przeszkadza mu to.
Laps to cudowny psiak :) Lu_Gosiak ma rację.:)
Dzwonił dzisiaj do mnie pan w sprawie Lapsa.
Buduje dom i chciałby psiaka, z którym mógłby pobiegać i pospacerować po lesie.
Piesek miałby mieszkać w kojcu, w budzie.
Ma się odezwać w poniedziałek.
Pan mieszka niedaleko Obornik.