-
Posts
321 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by keciulinka
-
Starsza ONkowata Sara czy szkielet psa?! Ma dom !
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Sara powolutku dochodzi do siebie. W najbliższym czasie zajrzy do niej weterynarz żeby sprawdzić dlaczego są braki sierści. Sunia ma apetyt ,już nie kołysze się i chodzi pewniej. Nabiera ochoty do spacerów :) Do jutra chudzinko :loveu: -
nie wiem może...ale nie zauważyłam żadnych pcheł ,ani żeby się jakoś drapała :roll: jutro porozmawiam z pracownikiem może on coś wie na ten temat:placz:
-
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
to już pojutrze :multi: nie mogę się doczekać :) -
Kudłaczek malutki, odszedł za TM[*]
keciulinka replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Darusia szkoda ,że tak daleko mieszkasz ,u nas jest kilka psiaków którym przydałby się tymczas :) -
Miodzio teraz Ozzy już w nowym,cudnym domu!
keciulinka replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
ale aż serducho skacze jak się czyta tak wspaniałe wieści :loveu: Miodzio podbij serce nowej Pańci :loveu: -
Spaniel czy płochacz niemiecki ? ŚLICZNY KOREK! - Elbląg.
keciulinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki żeby koreczkowi się udało :loveu: -
Sara trafiła do nas 7 pażdziernika. Po ulicach miasta błąkała się już kilka dni wcześniej. Interwencja straży miejskiej się nie powiodła gdyż psinka im uciekła ,dopiero zwabienie Sary na kiełbaske pomogło. Suczka trafiła od razu do weterynarza ,a później na dt do ZOO. Jest już starszą psinka, ma siwy pyszczek i ząbki w nienajlepszym stanie. [B]Sara to same kości i skóra :-( ledwo trzyma się na łapkach i nie ma sił na chodzenie, cały czas leży...Na części plecków przed ogonem brakuje sierści :placz:[/B] Sunia jest łagodna, szuka ciepła i miłości ,ale pobyt w zoo nie zapewni jej domowych warunków. Psinka powoli dochodzi do siebie, dostaje jedzenie, wychodzi na krótkie spacery. Jest dosyć ufna chociaż człowiek tak ją skrzywdził. Jak można [B][U]PORZUCIĆ[/U][/B] takiego psa ! :shake: Imię [U]Sara[/U] otrzymała w ZOO. Oto Sarunia :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/212/d806bb4ad1e64db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/80ea5e0e5a201407.jpg[/IMG][/URL] [B]Czy to pies czy szkielet !?[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0762a8de75ea224e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/7c979e2fdc989ff7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/587ccb45d64e0d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0c96bb9454231b8e.jpg[/IMG][/URL] Niestety zdjęcia nie oddają tego jak naprawde wygląda Sara, w rzeczywistości wszystko jest jeszcze gorsze :-( Narazie nie szukamy jej domu ,musi dojść do siebie ,ale gdyby ktoś był chętny zapewnić jej domek za jakiś czas prosze o kontakt [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub PW.
-
Edi wciąż czeka na dom ! Tola została adoptowana.
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Spacerek z Daszką 3,10,09 :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/209/6280df74e15d0172med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/212/4402022da4f6ca7emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/d4e1715bf441e7damed.jpg[/IMG][/URL] -
Niuka- maleńka, grzeczna i kochana sunia ZNALAZŁA NOWY DOM! :)
keciulinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :multi: Śliczna z niej sunia :loveu: Powodzenia malutka w nowym domku :cool3: -
Schronisko Iława - ruszamy z wątkiem od początku! Zapraszamy!
keciulinka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Spóźnione ale szczere WSZYSTKIEGO NAJ NAJ :loveu: Dla naszych piesków był to dzień szczęśliwy a może i weekend 2 psiurki znalazły domki a jeden zarezerwowany na przyszły tydzień :multi: Oby i Waszym psiakom tak się udało :loveu: -
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Dziś byłam z Daszą na mini spacerku :) już doszła do siebie i ma ochotę na szaleństwa :loveu: A na spacerki przygotujcie mnóstwo energii i patyków :D Dasza kocha ruch :P Latem napewno będzie super partnerem do pływania :) Jeszcze znalazłam zdjęcie ze spacerku z Edim :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/209/6280df74e15d0172med.jpg[/IMG][/URL] -
Tina i Alma wyrzucone z auta już w nowych domach !
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
ma ogłoszenia :) ale jak narazie nikt na nią nie zwrócił uwagi :shake: -
Sara trafiła do nas 7 pażdziernika. Po ulicach miasta błąkała się już kilka dni wcześniej. Interwencja straży miejskiej się nie powiodła gdyż psinka im uciekła ,dopiero zwabienie Sary na kiełbaske pomogło. Suczka trafiła od razu do weterynarza ,a później na dt do ZOO. Jest już starszą psinka, ma siwy pyszczek i ząbki w nienajlepszym stanie. [B]Sara to same kości i skóra :-( ledwo trzyma się na łapkach i nie ma sił na chodzenie, cały czas leży...Na części plecków przed ogonem brakuje sierści :placz:[/B] Sunia jest łagodna, szuka ciepła i miłości ,ale pobyt w zoo nie zapewni jej domowych warunków. Psinka powoli dochodzi do siebie, dostaje jedzenie, wychodzi na krótkie spacery. Jest dosyć ufna chociaż człowiek tak ją skrzywdził. Jak można [B][U]PORZUCIĆ[/U][/B] takiego psa ! :shake: Imię [U]Sara[/U] otrzymała w ZOO. Oto Sarunia :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/212/d806bb4ad1e64db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/80ea5e0e5a201407.jpg[/IMG][/URL] [B]Czy to pies czy szkielet !?[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0762a8de75ea224e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/7c979e2fdc989ff7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/587ccb45d64e0d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0c96bb9454231b8e.jpg[/IMG][/URL] Niestety zdjęcia nie oddają tego jak naprawde wygląda Sara, w rzeczywistości wszystko jest jeszcze gorsze :( Narazie nie szukamy jej domu ,musi dojść do siebie ,ale gdyby ktoś był chętny zapewnić jej domek za jakiś czas prosze o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub PW.
-
Tina i Alma wyrzucone z auta już w nowych domach !
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy spacerek Tinusi :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/208/090bb77a35de0427.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/06bb9360457c0046.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/03478f8dd5fba880.jpg[/IMG][/URL] Tina bardzo lubi być noszona na rączkach i rozdawac buziaki :loveu: troche warczy i szczeka na koty ,skutery i samochody. To wszystko pewnie jest związane z tym co ją spotkało :shake: Tineczka szuka domkuu :placz: -
Cezar staruszek w typie boksera JUŻ W DOMU !
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Fotki Cezarka z dzisiejszego spacerku :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/212/e4ff0f14480568f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/a33fd3eb66f16b4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/208/daa66547517c4a56.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/cdb6c39e659d5777.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/124/56e6d9eeefd0a7a1.jpg[/IMG][/URL] -
Sara trafiła do nas 7 pażdziernika. Po ulicach miasta błąkała się już kilka dni wcześniej. Interwencja straży miejskiej się nie powiodła gdyż psinka im uciekła ,dopiero zwabienie Sary na kiełbaske pomogło. Suczka trafiła od razu do weterynarza ,a później na dt do ZOO. Jest już starszą psinka, ma siwy pyszczek i ząbki w nienajlepszym stanie. [B]Sara to same kości i skóra :-( ledwo trzyma się na łapkach i nie ma sił na chodzenie, cały czas leży...Na części plecków przed ogonem brakuje sierści :placz:[/B] Sunia jest łagodna, szuka ciepła i miłości ,ale pobyt w zoo nie zapewni jej domowych warunków. Psinka powoli dochodzi do siebie, dostaje jedzenie, wychodzi na krótkie spacery. Jest dosyć ufna chociaż człowiek tak ją skrzywdził. Jak można [B][U]PORZUCIĆ[/U][/B] takiego psa ! :shake: Imię [U]Sara[/U] otrzymała w ZOO. Oto Sarunia :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/212/d806bb4ad1e64db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/80ea5e0e5a201407.jpg[/IMG][/URL] [B]Czy to pies czy szkielet !?[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0762a8de75ea224e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/208/7c979e2fdc989ff7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/212/587ccb45d64e0d0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/212/0c96bb9454231b8e.jpg[/IMG][/URL] Niestety zdjęcia nie oddają tego jak naprawde wygląda Sara, w rzeczywistości wszystko jest jeszcze gorsze :( Narazie nie szukamy jej domu ,musi dojść do siebie ,ale gdyby ktoś był chętny zapewnić jej domek za jakiś czas prosze o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub PW.
-
Atos ma dom ! dziś został zabrany przez nowego właściciela :multi:
-
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Jedzie dopiero w piątek ,bo dziś była sterylizowana i niestety nowi właściciele muszą poczekać aż dojdzie do siebie :) Jakby mogli to by już dziś ją zabrali :multi: -
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Asiu zmienie ,ale dopiero jak Daszka pojedzie do domku :) -
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
Super :) jakbyście chcieli się czegoś dowiedzieć ,albo mielibyście Państwo jakieś pytania podaje numer gg 7082174 jak coś prosze napisać nawet jak nie będe dostępna :) -
Dasza- młoda, energiczna sunia MA DOM !!!!!!
keciulinka replied to keciulinka's topic in Już w nowym domu
My mamy w zwyczaju zawsze przyszłym właścicielom podsunąć pomysł żeby przysyłali co jakiś czas zdjęcia z psinką ,jak tam się miewa :loveu: mam nadzieje ,że i Wy będziecie sprawiać nam przyjemność widokiem szczęśliwej Daszy i oczywiście szczęśliwych właścicieli :) jak coś zdjęcia można wysyłać na mój email.