Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Wskakuj do góry Mała złota..
  2. Frania "zawiśnie" też w oddziale PZU. Znajoma powiesi w piątek ogłoszenia w pracy....
  3. Wystraszona Figa ma ogłoszenia w cafeanimal.pl
  4. Czekamy na wieści.... ( A tej malutkiej grubasce numer 606 tez zrobiłam ogloszenia na cafeanimal.pl) Przepraszam, że nie na temat..
  5. Dzisiaj ją "powieszę" w bibliotece.. Trzymaj się Franiu..
  6. Mam jeszcze taki tekst dla Frani: [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]„Odebrano tym psom godność i szczęście.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Zostawiono im bicie serca i oddech.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Mamy szansę oddać im to co utraciły.”[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Jest takie miejsce,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]zapomniane przez ludzi i samego Boga,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]miejsce gdzie szare niebo, błoto i wszechogarniający smutek nikogo już nie dziwią…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]gdzie zielona trawa i wiatr głaszczący liście są zapomnianym snem…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]miejsce gdzie tak głośno biją psie serca…zatrzymaj się na chwilę, a może je usłyszysz…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]To miejsce miało być azylem i schronieniem dla naszych braci mniejszych,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]stało się Niepamięcią, gdzie spychamy złe wspomnienia,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]miało być Poczekalnią do lepszego świata,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]stało się miejscem ogromnej psiej rozpaczy…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Wszystkim zbłąkanym wędrowcom, którzy tu trafili,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Potrzeba tylko jednego…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Potrzeba im kochającego serca i wyciągniętej dłoni..[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Jednego słowa…” CHODŹ!”[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Jeżeli też tutaj trafisz,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]zatrzymaj się chociaż na chwilę,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]SPÓJRZ..[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]On będzie tutaj może tylko przez chwilę,[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Potem się nie znajdziecie…[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]W tym miejscu można wkleić zdjęcie Frani i napisać ile ma lat.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Book Antiqua]Plus telefon kontaktowy.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
  7. A Zuzia będzie miala dwa ogłoszenia w sobotę w Dzienniku Zachodnim... "Mała, złota suczka, trzy lata, odda serce za grosik..." "Mała, złota suczka, porzucona czeka w schronisku.." To gdyby ktoś zadzwonił, może innego pieska zaproponować wtedy? Może Majeczkę? Albo to maleństwo które trafiło 02.06.09 do schroniska: (ma numer 606/09 i jest złota) [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/30338.jpg[/IMG]
  8. Tora ma ogłoszenia na: cafeanimal.pl alegratka.pl pajęczyna gumtree.katowice rozgłos.net e-zwierzak katowiczak ojej.pl ogłoszeniamax.com.pl Taka młodziutka, może ją ktoś wypatrzy...
  9. A ja dzisiaj! Zdjęcia Maksa, tak jak Blacky, nie chca mi się zmniejszyć, żebym je mogła powklejać..Muszę to zrobić w domu... A ty Maksiu, trzymaj się!
  10. :multi: :multi: :multi: Żeby to był ten Człowiek na którego czeka! Czekamy na wieści, Zuzia trzymaj się!!!
  11. Boże, a ja ją raz Tora, raz Tara, wszystko mi się miesza...:oops: Tora - znam jedną małą Torcię, koleżankę mojego futrzaka, teraz mi się już nie pomyli... Tora w każdym razie ma na razie ogłoszenie na cafeanimal.pl Dziś reszta... Potem dopiszę gdzie mała ma ogłoszenia..
  12. Ok. W jej ogłoszeniach będę podawała namiary na Ciebie Bounty... Tylko mi się jej zdjęcia nie chca pomniejszyć a takich dużych do ogłoszeń nie wkleję... Popracuję nad tym w domu, bo w domu mam Corela...A w pracy cienko..
  13. Majeczka jest od wczoraj także na cafeanimal.pl
  14. Niestety do wszyskich psów w ogłoszeniach wklejam ten sam tekst tylko troche zmodyfikowany...:oops: Teraz mam cztery dni wolnego, to wymyślę coś lepszego... Frania dodana na cafeanimal.pl
  15. Do góry!!!!!!!!!!!!!!
  16. A może gruntowne badania? Nie wiem kompletnie, bo się na tym nie znam, ale może jest chory na coś, coś go boli, jakiś guz albo coś i stąd te reakcje? Nie wiem kompletnie co robić i pisać...
  17. [B][U][SIZE=3][FONT=Times New Roman]BLACKY[/FONT][/SIZE][/U][/B] [B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/U][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucona i zapomniana, czeka wyjątkowo urodziwa suczka,[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] o pięknej, czarnej jak heban, długiej, falującej sierści.…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do niedawna nie miała nawet imienia, tylko numer….[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz wolontariusze nazwali ją [B]BLACKY.[/B].[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czeka..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niej obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jej smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka, który zobaczy ja i powie:”Chodź ze mną!”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy resztę życia musi spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman] w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz jej pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lub napisz :[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] Takie na razie ogłoszenie. Jutro dodaję... Blacky do góry... Prosze o pomoc, jeżeli umiecie pisac teksty chwytajace za serce!
  18. A może by ją dodać na forum "jamnikowe"? Tylko jak to się robi? Frneczka taka podobna do jamniczki, przynajmniej na zdjęciach.. A oto ogłoszenia Frani: (wszystkie psiaki maja zreszta podobne, wybaczcie mi, ale robię je w pracy i tak to wyglada, jak wygląda...):oops: [B][U][FONT=Times New Roman]Frania[/FONT][/U][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucona i zapomniana, czeka niewielka suczka[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]o pięknej czekoladowej sierści…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na imię ma FRANIA..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przypomina szorstkowłosą jamniczkę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czeka..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niej obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jej smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka, który zobaczy ja i powie:”Chodź ze mną!”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ma sześć lat, ale czy to znaczy, że resztę życia ma spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy sześć lat to WYROK?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz jej pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lub napisz :[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] Plus tytuł, ale tytuł wymyślam na poczekaniu, wpisując ogłoszenie... Proszę o pomoc w wymyślaniu takich tekstów które chwytaja za serce!
  19. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucony i zapomniany, czeka niepozorny, ale wyjątkowy pies, o pięknej, czekoladowej sierści..[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]MAKS ma już sześć lat i jest tak bardzo smutny, jakby wiedział, że dla psa w jego wieku, nie uśmiechnie się już szczęście..[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A jednak czeka...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niego obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jego smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka, który zobaczy go i powie: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]”Chodź ze mną!”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy resztę życia musi spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maks jest psem średniej wielkości, bardzo spokojnym[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]i bardzo przyjaźnie nastawionym do ludzi…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz mu pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Takie będzie miał Maksiu ogłoszenia.. Plus tytuł, ale tytuł wymyślam zawsze na poczekaniu, i wpisuję do ogłoszenia...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możecie wymyślić tekst bardziej chwytający za serce, bardziej zwracający uwagę, to proszę o pomoc...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trzymaj się "chopczyku"...[/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Widziałeś kiedyś schronisko?[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rząd betonowych boksów i klatek…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszechogarniający smutek płynący z tak wielu małych i większych psich serc…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takim miejscu , porzucona i zapomniana, czeka niewielka, szorstkowłosa suczka[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]o pięknej złotej sierści…[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ma na imię [B]ZUZIA[/B].[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czeka..[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]..na człowieka, który nie przejdzie obok niej obojętnie, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który spojrzy w jej smutne oczy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]na człowieka, który zatrzyma się chociaż na chwilę…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a może nawet na człowieka, który zobaczy ja i powie:”Chodź ze mną!”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czy resztę życia musi spędzić[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]w miejscu zapomnianym przez wszystkich?[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeżeli możesz jej pomóc, zadzwoń do wolontariuszki: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ola 506 493 005[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lub napisz :[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] Takie ma mniej więcej Zuzia ogłoszenia...( wcześniej bez imienia) Zuzia zwana Złotą.. Ten tekst jest zresztą podobny w ogłoszeniach innych psów z Milowickiej. Jeżeli możecie napisać jakis bardziej chwytający za serce, jeżeli macie wenę, to wklejcie tutaj... A Ty Zuzia, trzymaj sie dzielnie!!
×
×
  • Create New...