Ci Państwo odpowiedzieli na ogłoszenie na portalu hiperogłoszenia.
Podaję zawsze Twój telefon i Twój e-mail, ale do rejestracji muszę podać mój e-mail, żeby potem każde ogłoszenie aktywować jak mi wyślą e-maila aktywującego na mój adres.
A w każdym ogłoszeniu jest opcja: skontaktuj się z ogłoszeniodawcą, więc pewnie tak zrobili.
Ja dostałam na swoją skrzynkę automatyczną wiadomość, że ktoś odpowiedział na moje ogłoszenie i pouczenie od administratora serwisu żebym odpowiedziała.
No, nie wiem czy mnie zrozumiałaś Laro...:oops:
W kazdym razie napisałam krótko, że się bardzo cieszę, że Frania im zapadła w pamięć, że wolontariusze są w schronisku i skontaktują się z nią jak najprędzej.
I jeszcze, że przygarniając Franeczkę, tak naprawdę ratują jej życie, bo nie radzi sobie w schronisku...