Szczęścia wyjątkowo Boni brak...
Wczoraj odwiedzili Boni Państwo z Gańska, u których byłyśmy wcześniej z wizytą.Zdecydowaliśmy,że Państwo zabiorą Boni na próbę a jak wszystko będzie w porządku, to jednym słowem - Świetnie, Boni miałaby bardzo fajny, bardzo psi domek, ale cóż...:shake:byłoby za prosto gdyby się udało.
Boni to jednak okropna dominatorka i agresoreczka, nie dla niej domek z innymi pieskami, ewentualnie z jednym pieskiem pod warunkiem,że piesek bardzo przypadnie jej do gustu.
Prosimy więc Isadorę o wznowienie Allegro, może tym razem się odnajdą - Bońcia i jej wymarzony dom...