[quote name='gryf80']nie nie spotkałam sie z czyms takim,czy wprowadzasz kod na glukometr ludzki z pudełka tych pasków?[/QUOTE]
Prawdę mówiąc, nie bardzo wiem, o jaki kod chodzi. Możesz opisać szczegółowiej, gdzie tego szukać na pudełku?
Myślałam, że jeśli już, błędne wskazania glukometru wynikają z braku kalibracji. Chociaż też nie do końca wiem, po przeczytaniu instrukcji, jak to ma wyglądać?