-
Posts
712 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagna78
-
Witam kochaną Babulńkę :) Ty maleństwo jedz bo mi od mojego towarzystwa za bardzo będziesz odstawać ;)
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Witam szanownego Pana Jancia :) No ja na FB też za bardzo nie kumam jak tam sie lata:), więc też za bardzo nie pomogę w tym temacie :( a ulotki można by porobić i jakieś papierowe ogłoszenia -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Na razie jedną deklarację 30 zł i muszę idę podpytać ile zostało z pieniedzy uzbieranych na Leona (bo przechodzą na Jancia). Jakieś pieniążki są z bazarku, tylko nie wiem czy już dotarły do Idy na konto. Ale lecznica, karmę trzeba kupić no i do hotelu jedziemy....Trzeba sie trochę zabezpieczyć finansowo, bo mam marne przeczucia adopcyjne ze względu na wielkość...[/QUOTE] a no trzeba się zabezpieczyć... ja niestety na razie nic nie mogę dać :( bo bez pracy jestem i na utrzymaniu faceta.... ja chce do pracyyyy - nie lubię siedzieć i nic nie robić no i jeszcze pomóc finansowo nikomu nie moge pomóc :( -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Też załuję, czasami się dostało to można było na psiaki sprzedać. A teraz to nie wiem czy sok absolut przejdzie ;)[/QUOTE] Zawsze w ładne opakowanie można ubrać flaszke :diabloti: i napisać że prawie jak ..... a prawie robi dużą różnicę ..;) -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']No to mam już kwotę długu w lecznicy. 350 złotych...[/QUOTE] A ile Jancio ma w swojej skarpecie kasiorki?? Pewnie nie za duża ta skarpeta :shake: -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
No to przecież będzie sok;) ba jeszcze z ekologicznych aronii :) -
No taka możliwość też istnieje.....niestety....:( najszybszy sposób na pozbycie się problemu... A jak się miewa kruszynka... moja córa już nie może się doczekać ewentualnego nowego psiura do całusowania i miziania :)
-
Misiek to w wakacje ( 2lata temu) był zbędny.... a Babulka....kto wie.... może też się komuś znudziła :( i wolał ją zamienić na nowszy model... Trauma do jazdy samochodem przeszła po kilku...nastu jazdach..... jak już był pewny, że my go nigdzie nie wywozimy i zawsze do domku wracamy:)
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Szarlotkę dla dziewczyn mogę zrobić ;) A bazarki faktycznie pustkami zioną :(.... chyba muszę te nalewki z piwnicy wyciągnąć może się wtedy coś ruszy :) -
[quote name='Lulka'].... i oooogromnie boi sie jechac samochodem, byla w takiej panice ze szok, Iwona sie bala ze mala na zawal padnie ze strachu :-( .......[/QUOTE] Misiek też się bał jeździć samochodem - traume miał długo bo go "kochany właścicel":mad::-( z samochodu u mnie pod lasem wyrzucił..... ale teraz ....wystarczy drzwi otworzyć i pierwszy siedzi :razz:, to tylko kwestia czasu.... może Babulka też została w taki sposób potraktowana....
-
Witam popołudniu :) czekamy na wieści o Babuleńce Zosi - Samosi :)
-
No super by było :) A teraz nie w temacie, pomóżcie rozsyłać wątek Jancia - praktycznie zero odzewu :shake: a psina kochany :loveu: i bardzo tolerancyjny :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Rembertowski-Jancio-szuka-domu."][COLOR=#4444ff]Potrzebne deklaracje. Rembertowski Jancio szuka domu.[/COLOR][/URL] Potrzebny DT praktycznie na już :(
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Janciu :) Z tego co czytam to chłopak faktycznie cud, miód :) i se wczoraj świata pozwiedzał :) -
Dzień Dobry Babuleńko :) Jak zdróweczko? :)
-
Zosia - Samosia :) w końcu sama taki hektar biegła
-
Mam nadzieję, że Misio - jako mój "synuś" okaże się bardzo tolerancyjny, kota sąsiadów nie zjadł ;) Istnieje możliwość, że jak by była u mnie to moi rodzice mogli by się w Babulce zakochać i zabrać do siebie na wioskę - tam to by miała raj :) i Psotkę( kotka) do towarzystwa :)
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Można przenieść bo faktycznie z ludźmi tu cieniutko :( Tylko co na to reszta? My se tu same siostra nie możemy tak rządzić ;) -
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Właśnie wrzuciłam link do Jancia na ONki, może będzie większy odzew niż do tej pory :) -
Witam, Troche nie w temacie ale potrzebujemy wsparcia dla Jancia mix ONka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Dług-350...(na-razie).-Rembertowski-Jancio-szuka-domu./page14[/URL] Z góry dziękujemy za odzew :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/368/4f46b5b329ce80f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196240-Rembertowski-Jancio-szuka-domu.-Jancio-w-lecznicy.-Potrzebny-dt-na-ok.-tydzien"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6333/89747611.jpg[/IMG][/URL]
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Janciu:) Pustki tu Jancia - trzy na krzyż osoby - trzeba rozsyłać po ludziskach -
Witaj Babuleńko :) Moja oferta nadal aktualna.... jedyny minus to mój "synuś" ciut duży ;) .... ale obecnie i tak siedze w domu - szukam pracy, więc 24h opieka :)
-
Na razie dt ale znając siebie to może i ds ;)
-
Babunia Slicznota :* Ja mam głuchą pudlice mini ;) no i Misia(avatar) ale miejsce w razie czego czeka na babulkę :D Czy już po wizycie u weta? jak kondycja babuleńki?
-
Jancio- Numerant znalazł super LUDZI!!!:)))))))
Jagna78 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Mój też znajda:) a na avatarze nie widać ale to mix ON z Collie a Janci to tak bardziej w deseń husky'ego -
W razie czego mój tel 502 155 159