Jump to content
Dogomania

Jagna78

Members
  • Posts

    712
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagna78

  1. Witam Jancia łobuza rembertowskiego :)
  2. Witam, witam i o zdówko pytam :):)
  3. oj Janciu Janciu ..... ty nic już nie kombinuj bo nam cioteczki na zawały popadają ;)
  4. Dobry wieczór pięknotko :)
  5. [quote name='malagos']Sorki za offa, ale zanim jedna tymczasowiczka znalazła dom, podrzucono kolejnego pieska... [url]http://www.dogomania.pl/threads/196885-Pokraczny-uroczy-du%C5%BCy-szczenior-poszukuje-domu-na-ju%C5%BC!-Wyborek-%29?p=15787205#post15787205[/url][/QUOTE] Bić nie będziemy ;) są rzeczy ważne i ważniejsze :)
  6. Witam Cwaniaczka :)
  7. o masz ci los i wykrakały wrony jedne ;) dobrze że uciekinier miał adresownik, a swoją drogą zdolna bestia z niego jak sie przez taką dziurkę przecisnął :)
  8. My czekamy :) Ślicznie ci w tym kocyczku;)
  9. Witam Maleństwo :) Co tam u ciebie słychać Babuleńko :) ?
  10. [quote name='ludwa']Może to jakaś rembertowska psia przypadłość;)?[/QUOTE] Możliwe :) co prawda nie wiem skąd jest Misiek, bo został wyrzucony z samochodu u mnie pod lasem ale już od ponad 2,5 roku jest rembertowiakiem :)
  11. ooo Jancio to jak mój Misiek :):)- jak był na podwórku to go wiecznie po Rembertowie szukałam albo spotykałam w różnych dziwnych miejscach, ale odkąd jest w domku i ma towarzystwo Pusi :) to nawet jak bramę się zostawi otwartą to nosa za nią nie wystawi ;)
  12. [quote name='Selenga']Zajrzałam z bazarku i przepadłam... Pies moich snów... Gdybym tylko mogła mieć dużego psa... Jakby trzeba było to oferuję wypasione allegro w indywidualnej szacie dla Jańcia, sama zapłacę Pokombinuję z bazarkami bo na stałą deklarację mnie nie stać... No i zacznę molestować znajomych...[/QUOTE] no zmniejszyć to on sie nie da :diabloti: a za bazarki i molestowanie znajomych z góry dziękujemy:loveu: [quote name='beam6']. Mogę pomóc ogłoszeniem ze zdjęciem do Oferty - zrobić ?[/QUOTE] będziemy wdzięczne za każdą pomoc:lol:
  13. Ja tam wetem nie jestem ;) ale Pusia dostaje je od ponad 2 lat i nic jej do tej pory z tego powodu nie jest. a ztego co się zdążyłam zorientować to bardziej skuteczne i mniej nie zdrowe od tabletek anty... :)
  14. Witam Szanownego Jancia:)
  15. [quote name='Lulka']a jak sobie radzisz, jak jest cieczka?[/QUOTE] Dostaje zastrzyki antykoncepcyjne :oops: raz na pół roku i jest spokój i czysto w domku:razz:
  16. Takie coś wysmarowałam :) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=243451225&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ243451225MXGuidMZ12c6926e-4440-a20b-26d0-0081ffff501d[/URL] Ps ludwa prześlij mi zdjęcia na maila( podam ci na pw) to wrzuce jeszcze do ogłoszenia zdjątka
  17. Napewno się przydadzą bo u mnie brak w takiej wielkości ;)
  18. Witam Janciu na nowych zdjątkach widać cały urok psiny na mój gust to jednak coś z malamuta ma :)
  19. Moja babcia Pusia nie może być wysterylizowana ze względu na wiek i wadę serducha:shake:, więc jest na zastrzykach.... a co dosterylki starszych psów to jak kiedyś z moim wete gadałam to mówił, że jak nie ma przciwskazań zdrowotnych to większych problemów nie powinno być
  20. Potencjalny DT ma dużo cierpliwości :) ;) ..... mieszka ze mną moja starowinka Pusia, która jest głucha i węch też jej szwankuje :) ...właśnie śpi na mojej poduszcze w łóżku - to jej ulubione miejsce odpoczynku :) .... a i do jedzonka też wybredna jest ale staram się żeby moje psiury jadły zbilansowany pokarm .... źle napewno u mnie nie mają....Misio to nawet ciut za bardzo przy kości ostatnio się zrobił ale może dlatego, że idzie zima :)
  21. Wiem jak to jest :) moja sunia( od 3lat jej nie ma - TM :*) jadła tylko mięsko wołowe drobno siekane gotowane na wodzie z dodatkiem vegety i nic więcej jeść nie chciała:) a najchętniej właśnie dawane z rączki albo łyżeczki :)
  22. juz naprawiam
  23. Wrzuciłam linki do Jancia na Malamuty i Husky'ie w końcu coś z nich ma ;)
  24. Witam, Trochę nie w temacie bo to mix ale pilnie szuka DS...więcej na wątku o Janciu [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Dług-350...(na-razie).-Rembertowski-Jancio-szuka-domu./page1[/URL] Pomóżcie plissss Z góry dziękujemy za odzew[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/368/4f46b5b329ce80f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/373/0196fd20a3ac9c46med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Witam, Trochę nie w temacie bo to mix ale pilnie szuka DS...więcej na wątku o Janciu :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Dług-350...(na-razie).-Rembertowski-Jancio-szuka-domu./page14"]http://www.dogomania.pl/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Dług-350...(na-razie).-Rembertowski-Jancio-szuka-domu./page1[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/196240-Potrzebne-deklaracje.-Dług-350...(na-razie).-Rembertowski-Jancio-szuka-domu."][COLOR=#4444ff][/COLOR][/URL] Pomóżcie plissss Z góry dziękujemy za odzew:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/368/4f46b5b329ce80f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/373/0196fd20a3ac9c46med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...