:shake:dziś dostaliśmy znowu witaminki ale i tabletki na 6 dni
za to dziś wizyta kosztowała całe 5 zł:) w tym tabletki i witaminy
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d8cac1efa7e73a6.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/503/4d8cac1efa7e73a6gen.jpg[/IMG][/URL]
Czyli 65zł+95zł=160zł.....Piranha ma przesłać mi 125 zł.....czyli brakuje 35zł a jeszcze ok 100zł kosztuje USG...ja naprawdę nie mam jak założyć :(
Wyniki krwi:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6a674f87d1f898e.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/357/a6a674f87d1f898egen.jpg[/IMG][/URL]
i kwasy, mam tylko przed jedzeniem :shake:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b45e67f31b13a09.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/522/9b45e67f31b13a09gen.jpg[/IMG][/URL]
jak coś to po jedzeniu można powtórzyć ale też były podwyższone o pare jednostek a wynik gdzieś mam w domu tylko jak to zwykle bywa położyłam tak żeby szybko znaleść:evil_lol: