Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='orpha']heh kurde tu kolo nas to jacys normalni straznicy miejscy chodza :eviltong: ide z dziewczetami sobie , smycze wesolo mi dyndaja w reku a jasnie panie plyna wsie trzy kanalkiem , zapatrzona bylam w nie , zeby jakby kaczka sie jakas na horyzoncie pojawila to w razie co utemperowac moje panie .... no wiec ide , one plyna i nagle wyrasta przedemna dwoch panow straznikow , no to mysle sobie "jaaa potrojny mandat jak nic " a oni do mnie jakie one piekne i wogole i ze oni to mnie czesto widza :crazyeye: a potem jeden z panow straznikow trzasnal monolog na temat tego , ze skoro uchwalili glupie prawo ze psy na smyczy to niech na kazdym osiedlu zrobia wybiegi fla psow bo przeciez pies tez czlowiek i musi wolnosci zazyc :crazyeye:. Matko jakby byl mlodszy i przystojniejszy to bym go chyba obcalowala ..... no chyba ze to byli jacys zbytnicy -przebierancy :d[/quote] no....czary jakieś czy co?:eviltong:
  2. [quote name='fizia']Oj Nikus daj spokój - już tyle nam pomogłeś :loveu: COś znajdziemy - już napsiałam na wątku transportowym.[/quote] no właśnie... i jak widzę,że "moje ulubione" schronisko szuka to serce mi krwawi:placz:
  3. [quote name='fizia']Niestety ten transport Nikusiowy odwołany. Szukamy więc transportu dla Luśki do Astaroth - do Brzezin pod Warszawą[/quote] Dziewczyny naprawdę mi przykro,ale to nie było zależne ode mnie:shake:
  4. Cześć tyle miłych słów:razz: i szokujące tempo:multi:..Mam pomysł na ten wyjazd...jest jeszcze większa perłka w transporcie niż ja..to Pati-C. jest z Wawy....może Selenga przywiozłaby Czarusia do Wawy a Pati dalej? pogadam z nią wczoraj zawiozła przecież do Mori Śledzika...bo ja na weekend wypadam z gry niestety:-(.Ale pomoc obiecałem to dołoże się dość istotnie do transportu.
  5. Chyba pojadę w środę do Wawy po psa....pokombinujcie z Lusią to ją zabiorę po drodze....zawsze jak więcej psiaków jedzie to taniej...;)
  6. Przeczytałem co się stało i ...powiem tak.. Dziś wiozłem Śledzika...na drodze do Wawy- przejechany:-( pies w obroży i smyczy, którego potraktowano jeszcze gorzej:-(. Czaruś ma nową szansę....dokładam 20 zł na stałe plus pomoc w transporcie jak będzie trzeba.:lol:
  7. [quote name='Doda_']Wrocilam juz... podroz bardzo przyjemna byla :lol: malawaszka zle zrobilas, moglas napisac do mnioe sms Gdyby Sznaucer mial jechac, to bysmy pojechali starym samochodem, sznaucera takze zabralibysmy. A szczeniaki małe, to pojechalismy drugim samochodem... Bardzo szkoda ze nie napisalas... I jechałam z tatą tylko... Juz zaraz napisze wszystko tylko musze zajac sie moimi zwierzkamai, wkleje takze jedno zdjecie prymulki w nowym domku - dostalam mmmsem od wlascicielki nowej :lol: ps. fizio rozmawialam z tata, zgodzil sie na transport zwierzakow. dobrze byloby jak najwczesniej napisac do mnie, bo tata nie zawsze ma czas :mad:[/quote] Widzę,że w transporcie jest konkurencja:razz: no i super...:evil_lol:
  8. Teraz wróciłem z Warszawy i widzę,że niepotrzebnie zacytowałem list od Pani Joanny:shake:. Truskawa nie bierz tego do siebie bo sama widzisz jacy ludzie są...ważne,że nic złego psince się nie stało..pojedzie poźniej i może do lepszego domku..Przecież nie na tym jednym świat się kończy...Wy znajdziecie nowy...a ja pojadę i tyle;).
  9. Niestety Lusia nie jedzie to wiadomość od niedoszłej Pani: " Witam, po rozmowie z wolontariuszką zdecydowałam sie zrezygnować z adopcji Luski. Pozdrawiam i przepraszam za kłopot ".:placz:
  10. [quote name='truskawa144']Mogę Ci wysłać na PW nr z którego dzwoniła. Możecie razem przyjechać do schroniska to żaden problem ani różnica. Tak nawet lepiej bo Rysiek będzie miał "z głowy":evil_lol:[/quote] Wyślij mi ten numer...bo na razie dalej cicho..
  11. [quote name='truskawa144']Do mnie już p.Joanna dzwoniła,wypytała o wszystko itd.[/quote] :lol: no to fajnie....a masz jakieś jej namiary? adres tel? Bo nie bardzo wiem gdzie mam jechać?:eviltong: A i w schronie przyjedziemy razem z Dodą..tak się umówimy powiedz panu Rysiowi:razz:
  12. [quote name='Doda_']Gdybyście mieli jakieś sprawy do mnie to bardzo proszę pisać sms-y, jutro i w niedzielę w ogóle nie bede mieć dostepu do internetu. Jutro wyjeżdzam do Częstochowy (pielgrzymka osob nieslyszacych, pociągiem jadę wiec nie będę mogła pomóc w transporcie), wróce w nocy i w niedzielę znowu pojadę. Więc jakby co to sms, pamiętajcie :mad::diabloti: Nikuś ciekawe kto z nas pierwszy dotrze do schronu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Chciałbym byśmy przyjechali tam oboje w jednym czasie:lol: niestety..pani od adopcji milczy i nie wiem jak to będzie:shake:..ale jest jeszcze trochę czasu więc badźmy dobrej myśli:lol:. I wiesz..przepuszczę Cię..:lol: w końcu jestem dżentelmenem:cool3:
  13. [quote name='Doda_']Nikus :mad::mad::mad: To ja też postaram sie dotrzec jeszcze przed toba :lol:[/quote] hm.... jak tak" :mad: " to posiedzę w lesie aż pojedziecie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Doda_']Na pewno wszystko bedzie dobrze ;) A nikuś o której tam będzie?[/quote] Ja postaram się być wcześnie tzn gdzieś po 9-tej:lol: W ostatnią niedzielę jechałem później i wróciłem do domu ok 21.30 ..tym razem mam zamiar wrócić jak będzie jasno.Jak będę przed Tobą to pogadam juz z Panem Ryśkiem i "przetrę" Ci szlak:evil_lol:
  15. Spoko:lol: raz przeżyłem to i teraz się dogadamy i właściwy pies pojedzie:eviltong:
  16. [quote name='iwona213']własnie przed chwilka do domu pojechała nasza cudna charciczka, rodzina wspaniała :multi::multi::multi:[/quote] No i to się nazywa dobra wiadomość:multi::multi::multi::multi: :laola:
  17. To nie jest ich jedyny sukces.W czasie podróży do Wawy dziewczyny jechały z tyłu auta z Łatkiem a na tylnej kanapie za taką robioną kratką była sunia haszczak. Jedna z bliźniaczek jakoś do niej przelazła i myśleliśmy,że będzie awantura.:razz: Po chwili ułożyły się obie na tym siedzeniu i jedziemy dalej..Za chwilę odwracam się i co widzę:crazyeye: hasula przeniosła się na podłogę w aucie i zostawiła całą kanapę szczeniaczkowi:lol:..Nel sobie poradzi chyba z każdym psiakiem:evil_lol:
  18. [quote name='orpha']no to mam odpowiedź , psiak ktory jest kontaktowy da sobie rade i bedzie mnijsze ryzyko ze ktos stwierdzi ze nie , ten pies jednak nie. Moje zwierzyna psio0kocia jest pozytywnie nastawiona do innych istot wiec mysle ze w takich warunkach szybciej dojdzie do siebie , a troche doswiadczenia tez mam bo przeciez i Niya i Jaga tez byly w kiepskiej formie psychicznej ,ze o fizycznej juz nie wspomne:cool1:[/quote] to co? odpalać maszynę?:evil_lol:
  19. ja fotki nie widzę,ale w pracy mam Vistę i ona różne numery robi..:cool3: sprawdzę w domu jak wrócę..
  20. [quote name='orpha']haha no tak to juz zdąrzylam zauważyc ,że uparta ;p Wczoraj upchnela sie na nieco zbyt ciasnym jak na nia fotelu , w zwiazku z czym moj chlop probowal ja przekonac do polozenia sie na lozku ,"gadali" ze soba chyba z godzine ,ten swoje i ona swoje. Ksenia wygrala zostala na fotelu :diabloti:[/quote] hm..to może jednak weźmiecie tego szczeniaczka co ja przekonał podczas jazdy,że kanapa jest jego?:eviltong:
  21. No super wieści:lol: Co do futerka na poduszkę to również chętnie "służę"- mam tego pół autka po wczorajszej podróży:evil_lol:.Poza tym faktycznie lubi pieszczoty bo właziła mi pod pachę pod koniec drogi notorycznie.Poza tym Ksenia jest bardzo wyrozumiała.Miejsce na tylnej kanapie auta odstąpiła szczeniakowi a sama leżała sobie na podłodze między fotelami. To trzymam kciuki za "urabianie" nowego Państwa tym bardziej,że to blisko:razz:
  22. Pisałem już do Pianki.Jak tylko będzie trzeba przewozić i będzie gdzie to dzwońcie.
  23. Co Ty gadasz? jakie dość?:lol: To wątek "radości" tu człowiek uczy się cieszyć...Jesteś niesamowita...i Jeżyczek chce się do tego dostosować;) tak myslę...;)
  24. Właśnie pisałem Iwonie...gdybym Was razem z Mamą nie zobaczył....to nie uwierzyłbym w istnienie takich ludzi....Jeżyczek to szczęściarz..i fajnie że zdążyliśmy byście mogły mu to okazać:multi:
  25. Miałem to szczęście zawozić Jeżyka do Anetka i poznać ją,mamę i jeszcze kogoś;). To prawda,że spotykając takich ludzi chce się robić coś pozytywnego.:lol: Pozdrawiam wszystkich.
×
×
  • Create New...