Jump to content
Dogomania

andzia_F

Members
  • Posts

    250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by andzia_F

  1. [quote name='Tola']Dzisiaj zadzwonila bardzo mila Pani z Krakowa; obejrzala zdjęcia wszystkich szczenaikow i Rodzina zdecydowala się na Fado:loveu: Tak więc w sobotę dwa maluchy pojada do swoich nowych domów:lol:[/quote] Witam Świetnie, miejmy nadzieję, że wszystko bedzie ok i psiaki będą miały fajne domy.:lol:
  2. [quote name='sacred PIRANHA']Fado najprawdopodobniej pojedzie do Krakowa, dla Mila domek sprawdzam jutro w okolicach Zamościa, trzymajcie kciuki:cool3:[/quote] No to świetnie, oby się udało:multi:
  3. [quote name='sacred PIRANHA']są:lol: wieczorem wstawe fotki;)[/quote] i kolejne wysłałam;)
  4. [quote name='andzia_F']Coś mi się dzieje ostatnio z pocztą i z firmową i prywatną bo nie mogę z żadnej przesłać zdjęć. Postaram sie jeszcze raz przesłać, może dojdą?[/quote] wysłałam jeszcze raz 3 emaile, powinny dojść. sacred PIRANHA możesz sprawdzić zaraz czy doszły?
  5. [quote name='sacred PIRANHA']andziu doszły do mnie chyba od ciebie maile...kilka maili ale wszytskie puste...możesz wysła c raz jeszcze?[/quote] Coś mi się dzieje ostatnio z pocztą i z firmową i prywatną bo nie mogę z żadnej przesłać zdjęć. Postaram sie jeszcze raz przesłać, może dojdą?
  6. Witam Cieszę się, że Tico jedzie już do domu stałego, mam nadzieję, że reszta piesków też znajdzie domy dość szybko. A pieski łobuzują i mają się dobrze. Są zdrowe i pełne życia. Dzisiaj wieczorem przeslę nowe zdjęcia. Z ostatnich doniesień : mam próbowała wyczyścić dywan na dworze, niestety nie udało się. Za jeden koniec dywanu złapał jeden szczeniak, z drugiej srtony drugi szczeniak, trzeci czepił się spódnicy a czwarty gryzł buta....i jak tu ich nie kochać :lol: Sa przeurocze
  7. [quote name='robkowa']ogłoszenia maluchów wszystkich: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2120313_szczeniaki_pieski_2_mies_szukaja_domu.html"]Szczeniaki pieski 2 mies szukają domu[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id139220.html"]Szczeniaki 2-mies pieski szukają domów / Psy > Pozostałe - Kraków[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Szczeniaki-2-mies-pieski-szukaj-dom-w-W0QQAdIdZ150889426"]Szczeniaki 2-mies pieski szukają domów - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Kraków[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=45162"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Junior-Barylka,22988"]Junior Baryłka - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Tico-Fado-Milo,22986"]Tico Fado Milo - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] na stronie adopcje ogłosiłam Milo, czekam na akceptację[/quote] Ja również dziękuję Robkowa!!!!!:multi:
  8. [quote name='Tola']Dziewczyny - jak maluchy czują się dobrze trzeba myslec o przywiezieniu ich na szczepienie...[/quote] No małe maja sie dobrze. Porozmawiam z bratem, załatwi transport i któregoś dnia pojedzie na szczepienia.;)
  9. sacred PIRANHA mogę przesłać Ci zdjęcia maluchów, podasz mi pocztę? Bo mamy problem z wrzucaniem tych zdjęć.
  10. [Śliczne są maleństwa. Rodzeństwo Fado i Mila też mają się świetnie, rosną jak na drożdzach, łobuzują gryzą, dużo jedzą itd....Jak będę miała nowe zdjęcia to może uda się je umieścić.:lol:
  11. Dzisiaj była kolejna wizyta u weta w Zamościu. Zostały po raz kolejny odrobaczone i odpchlone. Są teraz całkiem inne niż były kilka dni wcześniej. Ciągle się bawią, gryzą i biegają... :diabloti: Są po prostu pełne życia :cool3:
  12. [quote name='medar']Co Ty wypisujesz dziewczyno? Skoro szczeniaki mają ok 6 tygodni, to jak mama mogła dostać cieczki? U suki po porodzie cieczka wystepuje po ok trzech miesiącach ![/quote] Niestety potwierdzam. Zabierałam szczeniaki z betonu i nie było przy nich matki. Po jakimś czasie pojawiła się z gromadą psów za sobą, które skakały na nią. Trochę mamuśka poszczekała i sobie poszła. Z informacji od ochroniarzy z terenu jednoski, to mamuśki czasami nie było przez kilka dni. szczeniaki były wygłodniałe strasznie zarobaczone i zapchlone. Muślę, że dobrze,że je już zabralismy. Szkoda tylko suki. Ale może uda się jak najszybciej ją złapać.
  13. A moze postraszyc urzad miasta telewizja?Moze zmiekna i sie zainteresuja sprawa:evil_lol:
  14. U mnie pieski już brykają i dobrze się mają... Wczoraj były po raz kolejny kąpane. Na razie już nie mają robaków ale nadal mają pchły. Nazwaliśmy już pieski :razz: Chłopczyk nr 1 Baryłka nr 3 Klusek nr 4 Junior nr 6 Tiko :evil_lol: Jutro brat pójdzie do weterynarza z Tikiem bo ma coś z oczkiem. Pieski bardzo są towarzyskie i gdy zobaczą że ktoś idzie od razu podbiegają. Lubią też bawić się miedzy sobą i lubią bawić się pluszakami. Nasza sunia która jest wysterylizowana zaakceptowała pieski i ich pilnuje :razz:
  15. No i mam nadzieję, że uda się pomóc matce, bo rzeczywiście zaraz będą następne szczeniaki. Suka była dość wrogo nastawiona, no nic dziwnego zabieraliśmy jej małe. Ale myślę, że ona już je tak pomału zostawiała.:roll: Mam nadzieję, że jej nic nie będzie.
  16. Witam To może ja coś od siebie! Pieski są żywe już szczekają i się bawią. Rzeczywiście maja tego robactwa w sobie i na sobie. Zostały wykąpane i trochę mniej się drapią ale jeszcze jutro będziemy pozbywać się pcheł. Nr1 śpi na plecach z łapami w górze (to jego ulubiona pozycja):cool3: Jasno brązowy jest najbardziej ruchliwy i zadziorny, mimo tego, że najmniej je. Pozostałe psiaki też są słodkie. Mamy nadzieję, że wszystkie pieski znajdą domy, bo na prawdę są piękne:lol:
  17. [quote name='sacred PIRANHA']no Florka to mi z foty wygladała całkowicie jak moj wyżeł za młodu a moj wyżeł waży 35kg aktualnie;)[/quote] No to całkiem sporo,:lol: no nic myśleliśmy że będzie mały piesek a tu proszę
  18. Witam Mam narazie suche informacje z domów psiaków bez zdjęć. Czarna suczka nazywa się Nila i jest straszną rozrabiaką. Suczka czarno-biała to Florka i okazało się, że będzie z niej bardzo duży pies. Przytyła juz u nowych właścicieli prawie 2 kg, już odżyła też ma swoje humorki. Także u suczek wszystko ok.
  19. [quote name='MartynaP']mam dom dla szczeniaka-psa docelowo małego/średniego[/quote] O no to fajnie, za jakiś czas będzie można znowu spróbować podejść do piesków na jednostce, sprawdzić płeć i porobić zdjęcia.
  20. [quote name='sacred PIRANHA']te z tych ostatnich fotek mają juz domki stałe:loveu: zostały jeszcze te maluchy z pierwszych postów;)[/quote] Tak te dwie sunie z ostatnich zdjęć mają domy stałe. Zostały najmniejsze szczeniaki, są jeszcze z matką na jednostce. Właśnie dzisiaj byłam na jednostce u szczeniaków. Okazało się, że są w innym miejscu. To znaczy leżą obok ale weszły pod taki kawałek betonu, z którego nie mogłam je wyciągnąć. Nie mogłam sprawdzić płci. Chyba musimy poczekać aż same zaczną stamtąd wychodzić. wszystkie zaczęły szczekać i warczeć ale są na prawdę śliczne. Widziałam też wszystkie suki dorosłe i psa. Matka szczeniaków bała się nas i szczekała i jeszcze jedna dorosła nie podchodziła. A piesek rudy i trzecia suka trochę ze strachem ale podeszli. Widać że to młode psiaki może gdzieś z tamtego roku. Niestety nie miałam aparatu, ale może na tygodniu brat porobi jeszcze jakieś zdjęcia tamtych psów.:lol:
  21. Dzięki za wstawienie zdjęć. następne prześlę już z nowych domów. Pozdrawiam;)
  22. [quote name='sacred PIRANHA']a o którym mówisz bo ja mam trzy:diabloti: no to ja w takim razie moge wziąć szczeniorka tego małego ktoregoś które zostały tam:cool3:[/quote] No chodziło mi o Timo, ale pozostałe też są spoko:lol:
  23. [quote name='sacred PIRANHA']super:multi: to w takim razie ja wezmę maluszki jakieś inne:loveu: dzięki za info a foty mozesz wyslac mi na maila to ja je wstawie;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Witam zdjątka wysłałam do OSA. No niech wszyscy zobaczą te łobuziary. Są rozkoszne, ciężko je będzie rozdzielić :-( sacred PIRANHA masz fajnego psa.
  24. [quote name='sacred PIRANHA']oki tak możemy się umówic:lol: przywiozłabys mi ją w sobotę?:cool3: widziałam slicznego małego szczeniaczka w schronisku dziś...jesli sunia czrana zostanie u ciebie a szcezniorki małe znajdą moze jakis domek całą grupką tymczasowy to zgarne na DT tego szczyla ze schronu...ehhh jestem chora, leczyc się musze:-)[/quote] Witam Chciałam poinformować,że znalazłam tez dom dla czarnej suni w Radzyniu Podlaskim. Bardzo jestem szczęśliwa,że obie znajdą sie od razu w domach. Zawiozę ja tam w niedzielę, oczywiście koleżanka prześle zdjecia i poinformuje jak się mała ma. Także dziękuję bardzo sacred PIRANHA, będziesz miała miejsce na małego szczeniaka ze schroniska. Wrzuciła bym tu zdjecia jak małe wariuja w domu, ale nadal nie wiem jak tu sie wrzuca zdjęcia?
×
×
  • Create New...