[quote name='ageralion']Niech sie tylko ktos zglosi po ktoregos psiaka, to szybko sie przekona, ze cale swoje zycie czekal na Rudego :eviltong:[/QUOTE]
Napewno bedzie dobrze :) bo tak właśnie jest z tymi psiakami: nie wiemy że na nie czekamy az je spotkamy :) czasem to troche trwa, niestety ale domek jeszcze moze nie jest świadom ze juz pies na niego czeka :)