[quote name='gordonowa']
No, świetne jest :evil_lol:
No, biedaczysko moje :-(, w ogóle w tym roku masz samych najgorszych nauczycieli :calus:, za to mi się fartnęło w tym roku :multi::evil_lol:
Co u ciebie Ewuś ;)?[/quote]
No, niestety :-(
u mnie nic ciekawego pozatym, że Ania K.(siostra) przyjechała :multi:
A co u ciebie?