-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guptasek
-
Hurra .! < 33 Jade na jeszcze jeden turnus w tym roku ; ] Jedzie ktoś z dogo ? OZP5 ;D < 33
-
My będziemy w przyszłym roku ; ] a własnei co z zimowymi obozami ? Bo podobno ten co miał być się nie odbył .
-
O Widzę że Ola się wkońcu ukazała ; ]
-
OmegaMtn BRIGHT SIDE OF LIFE - Border Collie Jake!
Guptasek replied to Ola & Jake's topic in Border Collie
Borderas .! < 33 MÓJ .!! Ja bardziej przepraszam za sopot :placz: Ale jeszcze kiedyś się spotkamy ;;p -
p. Mirko jutro Na 100% bd wiedziała czy jadę ; ] Jak coś to niech pani dla mnie i Borysa trzyma najlepszy domek ;p A Właśnie.. kto z Kadry będzie ?
-
Jeju .! P. Mirka .!! Dziękujemy za pozdrowienia i my również pozdrawiamy ; ] Na jakieś 90% spotkamy się na ostatnim turnusie ;] Już nie mogę się doczekać :lol:
-
No wiecie.. Mi się psiór zaczął tarzać na zaliczeniu z posłuszeństwa ^^ Ale nie marudze . jak się psy pochorowały :angryy:
-
Emm.. No jest tylko kranówa..
-
Ale te domki to urok tego obozu :evil_lol: Tylko jeste jeden korek do zlewu na cały obóz .!! Albo robaki w mielonce xDD Te Domki mają swój urok ... A co do toru Powinien byc ogrodzony ale już się nei czepiam ^^
-
Na posłuszeństwie za cały ciąg komend możesz dać ; ] Wgl. dajesz kiedy chcesz.. ale lepiej jest nie dawać za durne siad smaczka... bo to nie ma sensu ;p
-
No smaczki na Agility ;D mój cockerowy też olewa zabawki -.- i to mnie baaardzo denerwuje ..
-
A.. Nie bierzcie dużo smaczków... ja wziełam dużo.. i to wszystko wróciło ...
-
No Justyna racja .! Może nasze plany do końca nie wyszły ale i tak było suuuuper < 33 8.9 w sopocie większość się spotyka ; ] i jest Suuuper < 3
-
Dobra kończymy narzekanie .! Obóz i tak jest najlepszy .!! < 33
-
No właśeni . a nie mógł by być ten obóz w Gdańsku tak jak zimowy ?! -.-
-
Ja to skomentuje tak. : Byłam w zeszłym roku.. w tym było lepiej.. ale to zasługa Kadry ; p Hmm.. Domki są syfne.! .. Cene obozu chyba podwyższono od zeszłego roku .. I pragnę zauważyć że w zeszłym roku za taką samą cene albo niższą mieliśmy 2 dni dłużej.. teraz jest 11 a było 13 dni .!! uważam że za taką cene powinniśmy miec te domki murowane . i niech ogrodzą tor Agility .!! Psy sie tam załatwiają .! i to czasami psa rozprasza :mad: No z poziomami też dupa... Moja boxerka to potrafi.. cockerek Hmm.. w sumie to jakoś nie specjalnie wiele się nauczył ale nam się podobało ; ] Za rok jedziemy na zaawansowany ;D Tylko niech cos zrobią z tymi domkami .!! Na moim turnusie większość psów to umiała.. a podział był tylko na agility ... -.- i to wielkością .!! wrr ;D Ale to wszystko mnie i tak nei zraziło do tego obozu ;pp
-
Aport Jest wymagany... i Pies w którym jest 0 agresji... i do psów i ludzi...
-
To od tej wody ?! Ja nie wiedziałam od czego to.. Moja też to ma -.- Wrr..
-
Hmm.. Jak chcieliśmy ;p No prawie codziennie ;D I kajaki były ; p
-
A . i jeszcze drzwi muszą ciągle byc zamkniete na klucz bo się otwierają ; / Ale to juz było ;D
-
Emm.. no 16 jest w ciekawym stanie ;p Drzwi sie trochę podrapały :lol: i kran odpada ;D Szyba wypadła... zabili dyktą.. ale to nie moja wina .! ;D U nas nie było podziału na poziomy. Ale 16 nie jest wcale już taka dobra ;D PRZEPRASZAM :eviltong:
-
Czajnik musisz mieć swój ;D Ale kadra ma xDD Dobra to żarcie jest ffu... A ja mam uczulenie na grzyby i nikogo to nei interesowało -.- pff
-
O 14 ;D i to ja byłam perwsza ;DD ale odrazu po mnie zaczeli sie ludzie zjeżdżać . ostatnia była o 19 Ola i Nuka ;DD Jedzenie ... Hmm.. Zależy czasem dobre czasem nei ;p
-
No u nas tylko 1 dnia była cisza nocna do 22 . później do 23 . 24 , a po kilku dniach można było spać gdzie się chce ;DD przypomniał mi się napis z tego "pięknego" kibla : "TO jest kibel a nie raj. Nie wal konia tylko sraj." 1 część Baaardzo pasuje do tego kibla ;D
-
Komarów jest trochę ;D trochę dużo xDD