Jump to content
Dogomania

Guptasek

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guptasek

  1. Hurra .! < 33 Jade na jeszcze jeden turnus w tym roku ; ] Jedzie ktoś z dogo ? OZP5 ;D < 33
  2. My będziemy w przyszłym roku ; ] a własnei co z zimowymi obozami ? Bo podobno ten co miał być się nie odbył .
  3. O Widzę że Ola się wkońcu ukazała ; ]
  4. Borderas .! < 33 MÓJ .!! Ja bardziej przepraszam za sopot :placz: Ale jeszcze kiedyś się spotkamy ;;p
  5. p. Mirko jutro Na 100% bd wiedziała czy jadę ; ] Jak coś to niech pani dla mnie i Borysa trzyma najlepszy domek ;p A Właśnie.. kto z Kadry będzie ?
  6. Jeju .! P. Mirka .!! Dziękujemy za pozdrowienia i my również pozdrawiamy ; ] Na jakieś 90% spotkamy się na ostatnim turnusie ;] Już nie mogę się doczekać :lol:
  7. No wiecie.. Mi się psiór zaczął tarzać na zaliczeniu z posłuszeństwa ^^ Ale nie marudze . jak się psy pochorowały :angryy:
  8. Emm.. No jest tylko kranówa..
  9. Ale te domki to urok tego obozu :evil_lol: Tylko jeste jeden korek do zlewu na cały obóz .!! Albo robaki w mielonce xDD Te Domki mają swój urok ... A co do toru Powinien byc ogrodzony ale już się nei czepiam ^^
  10. Na posłuszeństwie za cały ciąg komend możesz dać ; ] Wgl. dajesz kiedy chcesz.. ale lepiej jest nie dawać za durne siad smaczka... bo to nie ma sensu ;p
  11. No smaczki na Agility ;D mój cockerowy też olewa zabawki -.- i to mnie baaardzo denerwuje ..
  12. A.. Nie bierzcie dużo smaczków... ja wziełam dużo.. i to wszystko wróciło ...
  13. No Justyna racja .! Może nasze plany do końca nie wyszły ale i tak było suuuuper < 33 8.9 w sopocie większość się spotyka ; ] i jest Suuuper < 3
  14. Dobra kończymy narzekanie .! Obóz i tak jest najlepszy .!! < 33
  15. No właśeni . a nie mógł by być ten obóz w Gdańsku tak jak zimowy ?! -.-
  16. Ja to skomentuje tak. : Byłam w zeszłym roku.. w tym było lepiej.. ale to zasługa Kadry ; p Hmm.. Domki są syfne.! .. Cene obozu chyba podwyższono od zeszłego roku .. I pragnę zauważyć że w zeszłym roku za taką samą cene albo niższą mieliśmy 2 dni dłużej.. teraz jest 11 a było 13 dni .!! uważam że za taką cene powinniśmy miec te domki murowane . i niech ogrodzą tor Agility .!! Psy sie tam załatwiają .! i to czasami psa rozprasza :mad: No z poziomami też dupa... Moja boxerka to potrafi.. cockerek Hmm.. w sumie to jakoś nie specjalnie wiele się nauczył ale nam się podobało ; ] Za rok jedziemy na zaawansowany ;D Tylko niech cos zrobią z tymi domkami .!! Na moim turnusie większość psów to umiała.. a podział był tylko na agility ... -.- i to wielkością .!! wrr ;D Ale to wszystko mnie i tak nei zraziło do tego obozu ;pp
  17. Aport Jest wymagany... i Pies w którym jest 0 agresji... i do psów i ludzi...
  18. To od tej wody ?! Ja nie wiedziałam od czego to.. Moja też to ma -.- Wrr..
  19. Hmm.. Jak chcieliśmy ;p No prawie codziennie ;D I kajaki były ; p
  20. A . i jeszcze drzwi muszą ciągle byc zamkniete na klucz bo się otwierają ; / Ale to juz było ;D
  21. Emm.. no 16 jest w ciekawym stanie ;p Drzwi sie trochę podrapały :lol: i kran odpada ;D Szyba wypadła... zabili dyktą.. ale to nie moja wina .! ;D U nas nie było podziału na poziomy. Ale 16 nie jest wcale już taka dobra ;D PRZEPRASZAM :eviltong:
  22. Czajnik musisz mieć swój ;D Ale kadra ma xDD Dobra to żarcie jest ffu... A ja mam uczulenie na grzyby i nikogo to nei interesowało -.- pff
  23. O 14 ;D i to ja byłam perwsza ;DD ale odrazu po mnie zaczeli sie ludzie zjeżdżać . ostatnia była o 19 Ola i Nuka ;DD Jedzenie ... Hmm.. Zależy czasem dobre czasem nei ;p
  24. No u nas tylko 1 dnia była cisza nocna do 22 . później do 23 . 24 , a po kilku dniach można było spać gdzie się chce ;DD przypomniał mi się napis z tego "pięknego" kibla : "TO jest kibel a nie raj. Nie wal konia tylko sraj." 1 część Baaardzo pasuje do tego kibla ;D
  25. Komarów jest trochę ;D trochę dużo xDD
×
×
  • Create New...