Jump to content
Dogomania

Guptasek

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guptasek

  1. oki oki ! :evil_lol: No tak bo my tak te rzeczy bierzemy po połowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. ale mi nie wysłali :mad::mad::mad: Fajny przepis na ciastka ; ] Zrobię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Vini nie będzie załowała ! Bo ja później do białego wpadam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jezu ale poco komu dane mojego psa jak on tam 3 raz jedzie ? :roll:
  4. A my psiej karty nie dostaliśmy. nic nam pocztą nie doszło i w wandrusie dostaliśmy tą główną kartę a psiej nie ;/
  5. A my już mamy wszystko załatwione :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jutro się pakujemy i w piątek Wyjazd :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Ech... Biedny ten psiaczek :(
  7. No dokładnie :) Extra ! ^^
  8. no oczywiście :) Współczujemy ^^
  9. Jakoś będziesz musiała ! ;*
  10. boże gdyby nie rozmowa z Toba na Gg to myslałam ze ty to na serio gadasz xD
  11. No w 3 tak ? Czy same we 2 ?!
  12. gnić ? ^^ no ja sie ciebie wstydze xDD ty no sami swoi no nie ?;D
  13. Ale 1 dnia wszyscy są skrępowani :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak Martuś my taż :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Już to widze xD
  14. Z Tobą fajnie ? Phi. . Będzie nudno jak cholera :evil_lol: Skąd w ogóle pomysł że ja Cię lubie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak na serio , to będzie Zaje... Fajnie :loveu:
  15. A ja bym chciała jechać pociągiem ! :eviltong: Ale mnie rodzice nie kochają ! -.- I jade autem ... -.^
  16. Wyśmieją cie ? Też bym się śmiała ^^ Podejdzie do Ciebie jakiś pijak i sie spyta czy Ci pomóc ^^
  17. W czasie ozp4 są 3 bałtyckie zawody agility w których chce wystartować więc ozp4 odpada... Ale ten nastepny turnus nie jest pewny w 100% KTOŚ miał nam kibicować na zawodach , ale ten KTOŚ prowadzi wtedy obóz :mad::mad::mad: Widać w kiblu 3eba będzie powiesić jeszcze kogoś :evil_lol: ; * Właśnie na OZP1 kto jedzie to niech weźmie jakieś filmy , piłke do siaty i to coś do badmintona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Fajna to twoja Fanta:loveu:
  19. Tak. Innej możliwości nie mam .
  20. A ze mnie ze już po , smiać się nie możecie (no chyba) Bo prawdopodobnie jeszcze pojade na ozp5 :evil_lol: Ale to jeszcze nie jest w 100% pewne bo nie wiem jak z kasą :) Ale nadzieja zawsze pozostaje :loveu:
  21. Oczywiście że lepiej ! ; * Ja w środę idę na premierę zaćmienia z przyjaciółką ! w środe też tylko ze jeszcze z kolegami ; ] Jutro idę się spotkać z matim i resztą głupków ;D
  22. To swoją drogą :evil_lol: I Olu prosze Nie mów tak do mnie ! ;)
  23. Ojej ! To Super ! :loveu::loveu::loveu: Olu ty poprostu masz złote serce ! :loveu:
  24. Brenda już chyba starsza jest , czy mi się wydaje ? Jak ty ciągle o tej brendzie to myślałąm ze ela weszła na dogo i ze udało mi sie ją przekonać żeby pojechała :p
×
×
  • Create New...