-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guptasek
-
czemu ? :)
-
oki oki ! :evil_lol: No tak bo my tak te rzeczy bierzemy po połowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ale mi nie wysłali :mad::mad::mad: Fajny przepis na ciastka ; ] Zrobię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Vini nie będzie załowała ! Bo ja później do białego wpadam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jezu ale poco komu dane mojego psa jak on tam 3 raz jedzie ? :roll:
-
A my psiej karty nie dostaliśmy. nic nam pocztą nie doszło i w wandrusie dostaliśmy tą główną kartę a psiej nie ;/
-
A my już mamy wszystko załatwione :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jutro się pakujemy i w piątek Wyjazd :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ech... Biedny ten psiaczek :(
-
No dokładnie :) Extra ! ^^
-
no oczywiście :) Współczujemy ^^
-
Jakoś będziesz musiała ! ;*
-
boże gdyby nie rozmowa z Toba na Gg to myslałam ze ty to na serio gadasz xD
-
No w 3 tak ? Czy same we 2 ?!
-
gnić ? ^^ no ja sie ciebie wstydze xDD ty no sami swoi no nie ?;D
-
Ale 1 dnia wszyscy są skrępowani :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak Martuś my taż :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Już to widze xD
-
Z Tobą fajnie ? Phi. . Będzie nudno jak cholera :evil_lol: Skąd w ogóle pomysł że ja Cię lubie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak na serio , to będzie Zaje... Fajnie :loveu:
-
A ja bym chciała jechać pociągiem ! :eviltong: Ale mnie rodzice nie kochają ! -.- I jade autem ... -.^
-
Wyśmieją cie ? Też bym się śmiała ^^ Podejdzie do Ciebie jakiś pijak i sie spyta czy Ci pomóc ^^
-
W czasie ozp4 są 3 bałtyckie zawody agility w których chce wystartować więc ozp4 odpada... Ale ten nastepny turnus nie jest pewny w 100% KTOŚ miał nam kibicować na zawodach , ale ten KTOŚ prowadzi wtedy obóz :mad::mad::mad: Widać w kiblu 3eba będzie powiesić jeszcze kogoś :evil_lol: ; * Właśnie na OZP1 kto jedzie to niech weźmie jakieś filmy , piłke do siaty i to coś do badmintona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Fajna to twoja Fanta:loveu:
-
Tak. Innej możliwości nie mam .
-
A ze mnie ze już po , smiać się nie możecie (no chyba) Bo prawdopodobnie jeszcze pojade na ozp5 :evil_lol: Ale to jeszcze nie jest w 100% pewne bo nie wiem jak z kasą :) Ale nadzieja zawsze pozostaje :loveu:
-
Oczywiście że lepiej ! ; * Ja w środę idę na premierę zaćmienia z przyjaciółką ! w środe też tylko ze jeszcze z kolegami ; ] Jutro idę się spotkać z matim i resztą głupków ;D
-
To swoją drogą :evil_lol: I Olu prosze Nie mów tak do mnie ! ;)
-
Ojej ! To Super ! :loveu::loveu::loveu: Olu ty poprostu masz złote serce ! :loveu:
-
Brenda już chyba starsza jest , czy mi się wydaje ? Jak ty ciągle o tej brendzie to myślałąm ze ela weszła na dogo i ze udało mi sie ją przekonać żeby pojechała :p