Jump to content
Dogomania

REJA

Members
  • Posts

    589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by REJA

  1. Co się dzieje z Łatkiem?
  2. Trzymam kciuki za Maniusia!!!
  3. Hop!! Do góry
  4. Biedaczki:(. Może choć parę imion podrzucę Kola Mamba Atena Lusia Migotka Fazi Frodo Uszatek Mars Miluś
  5. Jak tam Miodzik? Nikt nie chce takiego pięknisia?
  6. U Beja tak cicho.Mam nadzieję , że chociaż w DT jest mu dobrze.
  7. Mogę tylko podnieść pieseczka :(
  8. Ja mogę na Wilusia na razie jednorazowo 100 zł wpłacić , ale dopiero :( ok.4,5 maja.Jeśli wam pasuje to proszę o nr konta.
  9. Łatek prosi o domek!!!!
  10. Biedaczek:-( przecież młodziutki jest, a też nikt go nie chce. Podniosę pieseczka.
  11. Może ktoś przygarnie biedaka:placz::placz:
×
×
  • Create New...