Jump to content
Dogomania

kuna66

Members
  • Posts

    410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kuna66

  1. Rysa rośnie i tyje w oczach. Potrzeba jej tylko nowego domu
  2. Dzisiejsze zdjęcia, które udało nam się zrobic: Pola [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7530/hpim8233kopia.jpg[/IMG] I przeciągamy się: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/711/hpim8267kopia.jpg[/IMG] A tu Pyza z ciocią Sonią ( jedną z moich suczek): [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2095/hpim8287kopia.jpg[/IMG]
  3. Mała nie ma jeszcze ogłoszeń. Chcemy zeby nabrała ciałka, ale już pomalutku pokazujemy ją światu. [quote name='szczecinianka']O rety, jaka cudowna! Ma jakieś ogłoszenia? Myślę, że wystarczy kilka ogłoszeń by rozdzwoniły się telefony. Przy okazji zapraszam w odwiedziny do Dylana: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185056-Zjawiskowo-pi%C4%99kny-m%C5%82ody-Dylan-w-DT-czeka-na-dom-sta%C5%82y[/url][/QUOTE]
  4. Na razie jeszcze nic nie wiadomo, schronisko nie ma pieniędzy na sterylizacje. Dopiero się o nie stara, bo pieniądze na sterylki z zeszłego roku już zostały wykorzystane ;/ Zapraszam też na wątek Rysy, innej hotelowej suczki szukającej domu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185014-Rysa-szczenię-podrzucone-do-Radlina-cudem-wyrwana-śmierci-szuka-domu[/URL]!!!!!!!!!
  5. Znalazłam kilka zdjęć. Nie są one najświeższe, ale Poli trudno zrobić zdjęcie, żeby jej nie wystraszyć. Cieszę się że Pola choć przełamała się w stosunku do nas i wychodzi z koszyczka, żeby się przytulić. A to, że wychodzi na dwór to już olbrzymi sukces. Do tej pory bała się wychodzić i załatwiała się w kuwete. Wiem, że to nie jest zgodne z psią naturą, ale nie chcieliśmy jej na początku dodatkowo stresować. Pyza podpatrując mamę też się nauczyła, choć o wiele bardziej woli na dworze;) Jak patrzę na Pole to zastanawiam się, co ona musiała przeżyć...:shake: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4199/hpim7328kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6434/hpim7349kopia.jpg[/IMG]
  6. Pola mniej więcej jest wysoka do połowy łydki. Pyza pewnie też będzie niewielka. Nie mam zielonego ile może mieć lat, ale wygląda na młodziutką.
  7. Pola jest mamą Pyzy. Obie zostały znalezione w stogu. Pyza nie pamięta jakie ją spotkało nieszczęscie, bo kiedy trafiła do nas jeszcze nie widziała, ale Pola widocznie przeżyła już dużo. Jest bardzo strachliwa, choć od czasu przyjazdu jej stan bardzo się poprawił.
  8. No troszke urośnie. Ale wielka nie będzie :D
  9. Rysa została podrzucona pewnego wiosennego dnia przez bramę schroniska. Skrajnie wyniszczona, wychudzona i chora nie miałaby szans, dlatego została przewieziona do hotelu "Tara". Zaczęła się walka o życie suni. Weterynarz czuwał całe święta, podawał kroplówki, antybiotyki... Dawał jej nikłe szanse na przeżycie. Ale mała walczyła i kiedy pierwszy raz wstała z koca i pomachała do mnie ogonem, o mało nie popłakałam się ze szczęścia. Teraz Rysa jest już zdrowym, pełnym energii i wiecznie głodnym szczeniakiem. Szuka nowego domu, w którym dostanie miłość i pełną miskę jej ukochanego jedzenia :razz: telefon w sprawie Rysy: 695 647 043 Tak Rysa wyglądała kiedyś (krótko po przyjeździe do hotelu): [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3272/hpim7705kopia.jpg[/IMG] A tak teraz: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1650/hpim7794.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9806/hpim7800c.jpg[/IMG]
  10. Pyza umie aportować :D Jak rzucam jej piłeczkę czy inną zabawkę, to biegnie po nią i trzymając ją w pyszczku ładuje się mi na kolana. Ona wogóle uwielbia siedzieć na kolanach, mały przytulak:D A tutaj Pyza i Pola razem: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5305/hpim7872.jpg[/IMG] Tak na marginesie to Pola też szuka domu, ale w przeciwieństwie do Pyzy jest bardzo strachliwa. Przyszły właściciel musi miec wiele cierpliwości i spokoju, aby sunia się do niego przełamała.
  11. Byłam dzisiaj w schronie i odwiedziłam Bace, bo dawno go nie widziałam. Byłam w szoku!!! On wygląda tak jakby wcale nie był chory. Zastrzyki pięknie zadziałały i Baca normalnie chodzi. Nawet się nie potyka.:crazyeye: Utył a sierść nabrała połysku. Zresztą zobaczcie sami: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5154/hpim8155.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4192/hpim8157.jpg[/IMG] A tu się przeciągamy :p: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2092/hpim8158.jpg[/IMG]
  12. Podobno ktoś w jej sprawie dzwonił. Ale niestety nie odezwał się więcej. szkoda....
  13. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4295/hpim7851kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6718/hpim7870kopia.jpg[/IMG]
  14. [CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Pyza ma dom!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red]Pola nadal czeka na swoją szansę...[/COLOR][/SIZE][/CENTER] Pyza to malutka kulka słodyczy. Znaleziona razem ze swoją mamą w stogu słomy, została przewieziona do schroniska w Radlinie. Potem obie suczki znalazły ciepły kąt w hotelu "Tara". Pyza jest zdrową, pełną energii suczką. Wyrośnie na maleńką psinkę. Tylko niech ktoś da jej szansę. telefon w sprawie Pyzy: 695 647 043 [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6802/lokux.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9415/lok2.jpg[/IMG]
  15. Ja wiem, że jest duzo różnych potrzebujących zwierzaków, ale przykro się robi jak jakis zwierzak już kolejny rok czeka na swój dom. A Egon czeka już bardzo długo;/
  16. podnoszę.... może ktoś go zauważy
  17. [quote name='kuna66']peć- pies imię-Kazan wiek - nieznany Kazan. Trafił do schroniska jako jedna, wielka kupka strachu. Nie mógł się w nim odnaleźć, więc został przewieziony do hotelu "Tara", gdzie obecnie się znajduje. Kazan jest psem bardzo żywiołowym, z masą energii. Nauczony do mieszkania w budzie, idealny jako stróż. Do domowników przyjazny i nie wykazuje agresji. Czasami jednak wystraszy się jak się do niego podchodzi. Nie był uczony chodzenia na smyczy. Obecnie leczony na zapalenie uszu, wyniki są zadowalające. Polecany do domu z dużym ogrodem. Telefon kontaktowy w sprawie Kazana: 695 647 043 www.schroniskoradlin.dbv.pl Kazan ma już dom.
×
×
  • Create New...