Cześć dziewczyny!!
Coś ostatnio jestem mało towarzyska, czasu nie mam a jak znajdę chwilke to po całym dniu w pracy przy kompie w domu czuję wstręt do komputera. Yoko ma cieczkęi również jest niemrawa, fotografować się nie daje, aparat siezepsuł a z komórki są kiepskiej jakości. Ale zebyście nie powiedziały, ze sienie staram to wrzucę kilka wczorajszych z tel ale z góry przepraszam za jakość
Tu mam dwie kitki ale nie chcę pokazać
[U][COLOR=#0066cc][URL="http://img17.imageshack.us/i/dsc00082az.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5200/dsc00082az.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
[URL="http://img294.imageshack.us/i/dsc00083om.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7320/dsc00083om.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
w moim starym legowisku na balkonie
[URL="http://img375.imageshack.us/i/dsc00084s.jpg/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5144/dsc00084s.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
tak sobie leżę i patrzę
[U][COLOR=#0066cc][URL=http://img534.imageshack.us/i/dsc00087ie.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3370/dsc00087ie.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#0066cc]Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/COLOR][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL]