Cześć dziewczyny:) Coś strasnie mnie połamało:(, odezwała siemoja dyskopatia i ledwo sieruszam, dostałam leki, tydzień zwolnienia i nakaz leżenia, no ale w drodze po kawkę nie mogłam się oprzeć żeby nie zajrzeć na dogo:)
Zmykam do łóżeczka, może jutro będzie lepiej jak lekarstwa zaczna w końcu działac:)
pozdrawiam