[quote name='jot11']Cześć Asiu !!
Widzę,że wszędzie dzisiaj byłaś tylko nie u siebie :cool3:
Foteczki poprosimy :multi:[/QUOTE]
hej hej no faktycznie Jola do siebie nie zajrzałam ale czasu juz mi brakło:(
Dzisiaj jestem tylko na momencik, zeby wrzucić choć trzy foteczki wedle życzenia:)tyle, że bardzo podobne:)
[IMG]http://i53.tinypic.com/xmsehf.jpg[/IMG]
[IMG]http://i54.tinypic.com/2a6jgb6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/b5p3t0.jpg[/IMG]
dzisiaj w pracy odwiedziłam, chyba wszystkie galerie, i wszystkich serdecznie pozdrawiam:)