Jump to content
Dogomania

Yoko2009

Members
  • Posts

    3147
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoko2009

  1. [B][I][FONT=Courier New]W piątek prawdopodobnie idziemy do weta i wtedy się wszystko okaże.[/FONT][/I][/B] witam o poranku:) gdzie chodzicie do weta?
  2. Widzę ,że Fibi ma podwójne kiełki na dole, czy będziecie coś z tym robiły??? Yoko też tak ma i wet powiedział, że koniecznie rzeba usunąć a ja bardzo boję sie tego zabiegu:(
  3. Coco super wygląda na schodkach, pozuje jak model:lol:
  4. Yoko wymiziana, buziaki dla Tolinka:):):)
  5. to widzę że on taki żebraczek jak Yokula:)
  6. ja gumeczki kupiłam w Swiecie spinek, za 1 000szt kolorowych zapłaciłam ok 6zł:). Na poczatku też nie chiała nosić kiteczek i zwiewała mi a teraz dzielnie siedzi chociaz w czasie czesania spuszcza gólwę najniżej jak się da tak, że czeszę ją w ciemno bo nic nie widzę:)
  7. Przyszłyśmy z rewizytą, Fredzia jest słodziutka:loveu::loveu::loveu::loveu: i jaka czarnulka z niej jeszcze:), wiesz jakie będzie miała kolorki w przyszłości??Jaka była matka? Yoko jest z 18 stycznia wiec miesiac starsza ale wybarwiła się baardzo szybko, miała chyba 4,5 miesiąca i była już srebrna a mnie się tak podobała jak była czarniutka:)
  8. [quote name='Balbina12']Yokusia jak zawsze śliiiczna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Wymiziaj Franulka od nas:) przystojniaczka:):loveu::loveu::loveu:
  9. Tak Yoko ma 6 mies., bardzo szybko się wybarwiła, tylko na główce ma jeszcze czarny kucyk i czarne włoski na ogonku:)
  10. a teraz wczorasze gryzienie kijka.....uchwycić Yoko nie poruszną to cud....cwaniara jak widzi aparat to zmyka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tu jeszcze nie zauważyła aparatu hihi [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4826/15269090.jpg[/IMG] tu już widzę więc zmieniam pozycję...... [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/6318/85145857.jpg[/IMG] a tu.....moje plecki [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5793/61554802.jpg[/IMG]
  11. Dziękujemy dziękujemy bardzo nam milutko:)
  12. my też mamy taką piłeczkę:)a Fibunia jest super:)
  13. Dzięki wielkie, zaraz spróbuję poprosić ale najpierw kolejne zdjątka Yoko tu juz w nowej szacie:) [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8130/87647537.jpg[/IMG] z dwoma antenkami:) [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/8721/54474702.jpg[/IMG]
  14. Witamy wraz z Yokusią Kofi i jego panią:), Kofi jest śliczniutki i czekamy na więcej:))
  15. Wymiziam wymiziam ale dopiero ok. 16 jak wrócę do domku:)
  16. Jak się robi taki ładny baner z psiaczkiem na końcu każdego wpisu???? Ja też taki chcę:)
  17. Super psiaczki słodziaczki...kiedy moja Yoko będzie miała taką kitulkę jak Holly Pozdrawiam cieplutko
  18. Ona tak patrzy co tu zbroić :evil_lol:. Wczoraj do północy prawie zachęcała wszystkich do zabawy, a rano spała jak zabita i na spacerek o 6 rano trzeba było na siłę ją wyciągać z łóżka :):):)...łobuziak jeden
  19. Witam o poranku......cudny ten Twój Coco, młodziak jak się patrzy:lol::lol: Yokulka przesyła buziaki dla Twojego przystojniaka:loveu::loveu::loveu:
  20. hej hej, tak z Yoko już lepiej, zjadła kurczaczka z ryżem i jak narazie jest oki, własnie rozrabia mi za plecami ufaniając sie za ukochaną dzwoniącą piłeczką :) a teraz czas na kolejne fotki tym razem już po kąpieli szykujemy sie do fryzjera chodź idziemy dopóki mam ochotę !!!:) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3893/70597839.jpg[/IMG] pani się grzebała to teraz ja już niegdzie nie idę.....to co ze mam odrosty i tak jestem piękna:lol::lol::lol::lol: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2471/82899213.jpg[/IMG]
  21. Tego już nie dopisałam oczywiście, ze żadnego łóżka ani fotela nie ominie hihihi:evil_lol::evil_lol:
  22. Coś chyba Yokulce zaszkodziło :( Zawsze karmię ją royalem, w sobotę wymiotowała cały dzionek wiec ugotowałam jej kurczaczka z ryzem i marchewką...zjadła z wielkim apetytem i wczoraj było ok....a dzisiaj na porannym spacerze znowu chciała zwymiotować lecz już nie miała czym :placz::placz::placz: bardzo proszę o rady co mam zrobić...co jej dać do jedzonka zeby dobrze sie czuła????
  23. Ja nawet nie zabieram się za obcinanie mojej suni, u fryzjera grzecznie stoi natomiast w domu przy czesaniu strasznie się wierci:).....widać czuje respekt przed obcymi:evil_lol:
  24. Czasem zdarzaja się, pieski lubiące kąpiel, gdzieś tu na forum widziałam fotkę yoreczka superbawiacego się w wannie :) kąpiel kąpielą ale za to po wszystkim Yoko dostaje "szału" i w zawrotnym tempie wyciera sie w rozłożony na podłodze ręcznik:evil_lol: i dopiero potem pozwala sie spokojnie wysuszyć:)
  25. My już po działeczce, malutka zmęczona smacznie sobie śpi.... A teraz foteczki zrobione podczas kąpieli tuż przed odwiedzinami u fryzjera... oj jak ja nie lubię się kąpać [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5295/61865546.jpg[/IMG] wychodzę !!!!! ej, puść mnie !!!!! ja chcę już wyjść !!!!!! [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3804/41119320.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...