Jump to content
Dogomania

Yoko2009

Members
  • Posts

    3147
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoko2009

  1. witamy i dziękujemy za odwiedzinki:)
  2. Mnie również brakuje cierpliwości ale na razie zapuszczamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. ja też tak ok do pół nóżek nie do samej ziemi, Yoko za bardzo ruchliwa jest zeby takie długie kłaczki miec
  4. To zapuszczamy razem :):):)będzie nam raźniej:)
  5. Byłam dwa razy, za pierwszym obcięłam ją króciutko i zostały ścięte czarne kłaczki za drugim razem tylko uszka, łapki i boczki skróciliśmy. Na razie jestem na etapie żeby trochę jej zapuścić ale strasznie wolno rosną wiec nie wiem czy mi cierpliwości wystarczy:)
  6. Witam słonecznie:) i cieplutko pozdrawiam
  7. Ojej tu reż pada deszczyk:( a u nas świeci słoneczko, moze chcecie kilka promyczków???:)
  8. [quote name='eve86']Witamy w ten deszczowy poranek... Moje drogie czy u Was też tak sie dzieje że jak chcecie zobaczyc wszystkie posty których jesteście autorkami to wyskakuje jakiś dziwny bład???? Normalnie szok. Nie wiem co sie gdzie dzieje :angryy:[/quote] jaki deszczowy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: My witamy w tym słonecznym dniu:lol::lol::lol:, u nas naszczęście słoneczko świeci wiec zaraz szykujemy się na działeczkę pokopać dziurki w panci rabatkach hihihih u mnie też wyskakuje dziwny błą:(
  9. Witamy witamy i niecierpliwie na nowe fotki czekamy:):):) ups....ale mi się zrymowało:) Jak tam Coco na plaży się zachowywał, kąpał się w morzu??? My jedziemy w sobotę na urlopik nadmorski:)
  10. Dziękujemy dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
  11. Ja chciałabym mojej Yoko trochę zapuścić ale włoski tak wolno rosną:(, zapraszamyy do naszej galerii:)
  12. Witam wszystkich w czwartkowe słoneczne dopołudnie. pancia ssiedzi na dogo a ja sobie smacznie śpię i zaraz spadnę z poduchy:):) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1516/34321616.jpg[/IMG] ooo teraz dużo lepiej:) [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1614/76459101.jpg[/IMG]
  13. Dianka jest śliczna włos miała piękny, długo musiałaś jej zapuszczać?
  14. Bardzo szybko się wybarwiła, w sumie juz jak miała 5 mies. to była srebrniutka po ścięciu
  15. Yoko jest z 18 stycznia 2009 wiec ma 6,5 mies.:)
  16. On jest piękny:), moja też tak wariuje na łóżku, dywanie albo na działce na trawce
  17. Mejsi jest śliczna i do pyszczka jej w różowym:)
  18. Witam środowo:) wczoraj nic nie działało a oto nowe foteczki pokazujące jaki to mały żebraczek jest z naszej suni może się uda i coś dostanę od pana............ [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7858/83140999.jpg[/IMG] huraaaa warto było czekać, ale dobra ta kanapeczka [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9307/93282216.jpg[/IMG]
  19. Kofi jest słodziutki i ma piękną mordeczkę:)
  20. Niestety nie do Gdyni tylko do Międzyzdrojów a słyszałam że tam nawet na niestrzeżone plaże nie można z psem wchodzić:( jak rezerwowaliśmy sobie wczasy to Yoko jeszcze z nami nie było
  21. Oj tak , i pogoda nam dopisała. za tydzień jedziemy nad morze i pewnie będzie problem z pieskiem na plaży ale zobaczymy...
  22. Też jestem pełna podziwu dla niej, myślałam, że będzie się bała wody, gdyż kąpieli nie znosi
  23. Witamy serdeczne, Arwenka jest piękniusia, malutki słodziaczek:):lol:
  24. Słodzitka jest:), kiedy moja taka była:)
  25. Yoko też ma podwójne kły, miałyśmy w tym tygodniu iść na rwanie ale wyjeżdżamy w sobotę na tydzień nad morze wiec sobie odpuściłam bo nie wiadomo jak ona sie będzie potem czuła, ale jak wrócimy to nas zabieg nie ominie:(:placz:
×
×
  • Create New...