[quote name='eve86']Witamy w czwartkowy wieczór. Sliczne foteczki widzimy :) Pozdrowionka[/quote]
[quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Witamy i pozdrawiamy! :loveu:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Yokusia jak zawsze śliczna! :B-fly:[/FONT][/I][/B][/quote]
Dziękujemy za komplementy:):) cieszę sie że Yoko się Wam podoba
[quote name='Nati28']Witamy sie pieknie :loveu:
Yoko je te same smakolyki co Coco ;)[/quote]
Hej hej Yoko coś niechetnie to tych smakołyków ostatnio podchodzi
[quote name='iwa63']Witamy piękną Yoko i jej pancię
Toffiś też m takie kosteczki ale jemu to na razie wszystko smakuje :evil_lol:[/quote]
[quote name='pycia']Witamy wieczorkiem i przesyłamy pozdrowienia!:-)[/quote]
[quote name='Viky i Ja']Witamy i przesyłamy nocne pozdowionka :loveu:[/quote]
[quote name='jot11']Witamy porannie Yokunię i jej Panią.
:multi::multi::multi:[/quote]
[quote name='Nati28']Witamy z Coco nasze sasiedeczki :loveu:[/quote]
Witam witam porannie, dobrze,że u nas słoneczko świeci bo inaczej chyba bym dzisiaj nie wstała, coś mi się dzisiaj zaspało do pracki. Mam na 7 a obudził mnie mąż telefonem o 6:30, zerwałam sie błyskawicznie, kosmetyki do torebki i o dziwo zdążyłąm:):):) A terza powoli isę budzę za biurkiem przy kawie hihih