-
Posts
5503 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Piromanka
-
Rambul ma się świetnie i ma jak u Pana Boga za piecem ;-) Odmawia ostatnio chrupków na rzecz gotowanych dań :-) Mama zapytała, czy szukam mu domu ciągle. I powiedziała, żeby ewentualny dom solidnie posprawdzać itd. żeby go nikt nie krzywdził..... Bo to taki kochany pies.... Mam pytanie do darczyńców i moniki083: czy z pieniędzy Ramba można by zakupić dla niego preparaty na kleszcze, bo sezon już się zaczął. Najlepiej Frontline pow. 20 kg. I czy Monika mogłabyś zamówić np. na allegro i podać adres wysyłki do mojej mamy?
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję Aniołku. To byłaby ogromna pomoc. -
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
Piromanka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Dzieci powinno się wychowywać w towarzystwie zwierząt. Uczą się odpowiedzialności i wrażliwości. No ale do tego potrzeba odpowiedzialnych rodziców. Uważam, że każdemu należy się szansa. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie tak. Pakiet, który ja mu robiłam dawno już wygasł. Niektóre stale odnawiam, ale nie wszystkie się da. Prosimy o pomoc w adopcji Zenulka. -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
Piromanka replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Burajek w taaakim fotelisku! Aż się serce cieszy na ten widok!!!!!!! :-)) -
Która to ciotka jest na tych zdjęciach? Taka uśmiechnięta... aż miło.
-
Pobity Niko - w NOWYM DOMKU! :) Tylko dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wciąż zbyt mało dobrych ludzi do pomocy, a zwierząt potrzebujących przybywa.... Ech, syzyfowa praca.......... -
Rubin... Niewiele czasu i... gustowny łańcuch...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdina']dodane na autogiełdzie wraz ze zdjeciem, dam jeszcze do drukowanej autogieldy[/QUOTE] Super! Oby przyniosło skutek. -
Piękny, ogromny ON-ek. Potrzebny DT/DS i pomoc w ogłaszaniu!
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ano cisza.... Gdyby tylko udało się wrzucić lepsze zdjęcia, ogłoszenia byłyby lepsze. -
Prosimy o pomoc w adopcji Cynamonka. Ogłoszenia na wagę złota.
-
Podniosę bidulka, bo spadł nam nisko.
-
Pobity Niko - w NOWYM DOMKU! :) Tylko dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niko, wygrałeś życie. Teraz wygrasz dom. Tego Ci życzę, biedaku......... -
Zenuś za TM - dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłaty zaksięgowane na koncie: Jolanta08 - 30,- Maruda666 - 15,- Bjuta - 25,- Lidan - 30,- Lilo - 20,- Yana - 20,- aldona_b - 24,- ala123 - 50,- Romka - 30,- gonia66 - 30,- Roland_De - 50,- TŻ Piromanki - 10,- viola005 - 50,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku - 35,- EVA2406 - 20,- (za 2 msc.) tayga - 10,- scarabae - 10,- marysia55 - 10,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) AnnaA - 30,- Olena84 - 20,- zebrazebra - 90,- BUDRYSEK - 10-, LEYLA - 50-, Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- kaskadaffik - 25,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku -35,- Leyla - 50,- aldona_b - 25,- TŻ Piromanki - 10,- madzia828 - 20,- BUDRYSEK - 10-, Maruda666 - 15,- Olena84 - 40,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- TŻ Piromanki - 10,- Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Leyla - 100,- (za 2 msc.) Bjuta - 5,- Olena84 - 20,- BRIC-A-BRAC - 10,- Maruda666 - 15,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) TŻ Piromanki - 10,- Smyku -70,- (za 2 msc.) Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- Hotel XII.2010 - 350,- Leczenie - 50,- Hotel I.2011 - 310,- Hotel II.2011 - 280,- Hotel III.2011 - 310,- Stan: 204,- Serdeczne podziękowania dla DOBRYCH SERDUSZEK!!! Proszę o wklejenie na pierwszą stronę. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hotel hotelem, ale najważniejsze są ogłoszenia. Bez nich pies domu nie znajdzie. Prosimy uprzejmie o pomoc w ogłaszaniu..... -
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
Piromanka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ale te psy szczęśliwe na zdjęciach!!!!! Cudownie, że Pako ma szansę na dom na horyzoncie. Będę trzymała kciuki, jak zawsze. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Piromanka replied to terra's topic in Już w nowym domu
Kirysku, jak dobrze, że kilka ciotek stale o Tobie pamięta. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenek przypomina o wpłatach. -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Piromanka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
W poście #2 zaktualizowane rozliczenie. Wszystkie finanse Jaspera przekazane dla Ylvy i Saymona. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie wszyscy wpałacają na Zenusia..... -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oby ta opcja się nie "wysypała".... Trzymam kciuki. -
Piękny, ogromny ON-ek. Potrzebny DT/DS i pomoc w ogłaszaniu!
Piromanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/QUOTE] Podrzucę prośbę!