Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Rambul ma się świetnie i ma jak u Pana Boga za piecem ;-) Odmawia ostatnio chrupków na rzecz gotowanych dań :-) Mama zapytała, czy szukam mu domu ciągle. I powiedziała, żeby ewentualny dom solidnie posprawdzać itd. żeby go nikt nie krzywdził..... Bo to taki kochany pies.... Mam pytanie do darczyńców i moniki083: czy z pieniędzy Ramba można by zakupić dla niego preparaty na kleszcze, bo sezon już się zaczął. Najlepiej Frontline pow. 20 kg. I czy Monika mogłabyś zamówić np. na allegro i podać adres wysyłki do mojej mamy?
  2. Dziękuję Aniołku. To byłaby ogromna pomoc.
  3. Dzieci powinno się wychowywać w towarzystwie zwierząt. Uczą się odpowiedzialności i wrażliwości. No ale do tego potrzeba odpowiedzialnych rodziców. Uważam, że każdemu należy się szansa.
  4. Dokładnie tak. Pakiet, który ja mu robiłam dawno już wygasł. Niektóre stale odnawiam, ale nie wszystkie się da. Prosimy o pomoc w adopcji Zenulka.
  5. Burajek w taaakim fotelisku! Aż się serce cieszy na ten widok!!!!!!! :-))
  6. Która to ciotka jest na tych zdjęciach? Taka uśmiechnięta... aż miło.
  7. [quote name='BUDRYSEK']cioteczki pomozcie z ogloszeniami.....szkoda chlopaka :([/QUOTE] Pewnie, że szkoda.... Powinien być w swoim domu wśród swoich ludzi na zawsze.
  8. Wciąż zbyt mało dobrych ludzi do pomocy, a zwierząt potrzebujących przybywa.... Ech, syzyfowa praca..........
  9. [quote name='Magdina']dodane na autogiełdzie wraz ze zdjeciem, dam jeszcze do drukowanej autogieldy[/QUOTE] Super! Oby przyniosło skutek.
  10. Ano cisza.... Gdyby tylko udało się wrzucić lepsze zdjęcia, ogłoszenia byłyby lepsze.
  11. [quote name='Avilia']Pirusiu pustki u Ciebie;( Prosimy o pomoc finansową,chłopakowi brakuje deklaracji... I ogłoszenia na wagę złota.On już dawno powinien grzać pupalka w domku.[/QUOTE] To prawda - bardzo potrzeba ogłoszeń, bo Piruś musi dom wreszcie znaleźć. Zasiedział się chłopak.
  12. Prosimy o pomoc w adopcji Cynamonka. Ogłoszenia na wagę złota.
  13. Podniosę bidulka, bo spadł nam nisko.
  14. Niko, wygrałeś życie. Teraz wygrasz dom. Tego Ci życzę, biedaku.........
  15. Wpłaty zaksięgowane na koncie: Jolanta08 - 30,- Maruda666 - 15,- Bjuta - 25,- Lidan - 30,- Lilo - 20,- Yana - 20,- aldona_b - 24,- ala123 - 50,- Romka - 30,- gonia66 - 30,- Roland_De - 50,- TŻ Piromanki - 10,- viola005 - 50,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku - 35,- EVA2406 - 20,- (za 2 msc.) tayga - 10,- scarabae - 10,- marysia55 - 10,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) AnnaA - 30,- Olena84 - 20,- zebrazebra - 90,- BUDRYSEK - 10-, LEYLA - 50-, Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- kaskadaffik - 25,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku -35,- Leyla - 50,- aldona_b - 25,- TŻ Piromanki - 10,- madzia828 - 20,- BUDRYSEK - 10-, Maruda666 - 15,- Olena84 - 40,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- TŻ Piromanki - 10,- Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Leyla - 100,- (za 2 msc.) Bjuta - 5,- Olena84 - 20,- BRIC-A-BRAC - 10,- Maruda666 - 15,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) TŻ Piromanki - 10,- Smyku -70,- (za 2 msc.) Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- Hotel XII.2010 - 350,- Leczenie - 50,- Hotel I.2011 - 310,- Hotel II.2011 - 280,- Hotel III.2011 - 310,- Stan: 204,- Serdeczne podziękowania dla DOBRYCH SERDUSZEK!!! Proszę o wklejenie na pierwszą stronę.
  16. Hotel hotelem, ale najważniejsze są ogłoszenia. Bez nich pies domu nie znajdzie. Prosimy uprzejmie o pomoc w ogłaszaniu.....
  17. Ciotki, skorzystajcie proszę z oferty pomocy sylwiji i zróbcie te zdjęcia. Ona ma na prawdę świetną rękę do adopcji.....
  18. Ale te psy szczęśliwe na zdjęciach!!!!! Cudownie, że Pako ma szansę na dom na horyzoncie. Będę trzymała kciuki, jak zawsze.
  19. [quote name='Ania102']Co słychać u Ramba? Nie szykuje mu się jakiś domek?[/QUOTE] Ani widu ani słychu..... :-(
  20. Kirysku, jak dobrze, że kilka ciotek stale o Tobie pamięta.
  21. Zenek przypomina o wpłatach.
  22. W poście #2 zaktualizowane rozliczenie. Wszystkie finanse Jaspera przekazane dla Ylvy i Saymona.
  23. Niestety nie wszyscy wpałacają na Zenusia.....
  24. Oby ta opcja się nie "wysypała".... Trzymam kciuki.
  25. [quote name='Avilia']Prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/QUOTE] Podrzucę prośbę!
×
×
  • Create New...