Hej jestem na chwilkę ;) .
Już jesteśmy zapisane w nowym oddziale ,no i istniejemy jako Rosa Aurum FCI , tak już oficjalnie :loveu: .
I już strona jest gotowa (lekkie poprawki i bedzie ok:) )
Jestem na chwilkę . dalszym ciągu nie mam internetu .. Dziękuje wszystkim :loveu: .
Dzisiaj idę do Związku kynologicznego zarejestrować Arwenę no i czas odebrać przydomek :) .
[quote name='Gucci13']a wy już macie numerek? płaciliśmy w terminie jeszcze;)[/QUOTE]
Numerki przyjdą w środę czwartek :) tak mi się wydaje . My też w terminie płaciłyśmy więc przyjdzie :lol:
hehe nic nie dosypuje ;p to samo tak . Fakt kocham ją na całego ,a ona odwdzięcza się dokładnie tym samym i wiem że nigdy mnie nie opuści ,bo jest mi wierna :loveu:!
Sama jestem w szoku ,o co chodzi z tym włosem hehe :) . 16 stycznia była ta wystawa w Gdańsku i jak porównuje te zdjęcia z Gdańska do tych teraz to ... wow :loveu: .
Arwena tak jak Barbok :) . Barbuś też z wiekiem zamieniał się w pięknego łabędzia :loveu: , Arwena ma to samo tylko ona zamienia się wolniej . Już wszystko jasne :-D .
Ja poprostu "kocham" Twoją M. :) :evil_lol:.
Strasznie się cieszę że wtedy napisałam do Ciebie o tą podróż do NDM ,dzięki temu poznałam rodzinkę Grzelczaków :) .