-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
[quote name='Gosiara']Moja pingwinka się pochorowała:(Leon wyzdrowiał i chyba jej coś sprzedał;( dzwoniłam do kliniki...Słyszałam Bertusia pani mi dała go do telefonu ciągle szczeka cały dzień,oszaleć można jest bardzo żywotny biegunka ustała;D W szpitaliku są dwa psiaki i szczekają na przemian:)[/QUOTE] NO to "jesteśmy w domu" ;)
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
marra replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']cioteczki drogie......mój Kubuś jest chory, zerwał sobie więzadła stawu kolanowego....puki co dostał leki.....ale możliwe że będzie konieczna operacja....pod koniec miesiąca mam jechać z nim na kontrole...a potem na wizytę specjalistyczną do Chorzowa, koszt takiej wizyty to 80 zł, zabrałbym też Bobiego....tam gdzie Kuba ma kontrolna mogą Bobiemu sprawdzić te łzawiące oczka bo jest tam tez psi okulista, a mnie to łzawienie się nie podoba i wetka powiedziała że nie można tak tego zostawiać bo to już długo trwa i nie wiadomo co sie może z tego jeszcze porobić.....jeśli to są jakieś reakcje alergiczne, lub nie groźne zapalenia to mimo wszystko chciałąbym to wiedzieć dla swiętego spokoju i dobra Bobiego......chcę go tez zabrać do chorzowa do doktora Fabisza....Bobi je AftroFos ale widze po Kubie który tez to wcina że przy starszych psach nie ma żartów...jeden krzywy skok w zabawie i kończy się operacją...a pisałam już wcześniej że Bobi ma jakieś akcje z tymi łapiętami i popiskuje...wet internista go zwyczajnie wymacał i dał suplement diety a ja wolałabym żeby go specjalista obejrzał.....lepiej dać teraz 80 zł niż potem płakać i zbierać kilka stówek na operacje....tym bardziej że Bobi ma chwile rozruchowe...jak wstanie do się prostuje w zwolnionym tępię i mija chwilka zanim zaczyna normalnie pomykać......jak sprawdzimy oczy i stawy będziemy rozmawiać o adopcji....[/QUOTE] Ostatnie zdanie tak wspaniale brzmi !! :D Danavas jeżeli chodzi o mnie nie ma problemu. Wiem co znaczy mieć psa z chorymi stawami i wiem co to znaczy się w tym przypadku spóźnić z diagnozą. MOja sunia z dnia na dzień przestała chodzić, przestała robić siku i kupę, tak przez kilka dni. Na spacerach po dwóch krokach się przewracała...poprostu koszmar i tragedia ! dlatego nie warto zwlekać. Ona też dostawała ArthroFos ale to już było dla niej za słabe. Proponuję Bobiemu zaaplikować już Chondrocan, jest mocniejszy i lepszy. MIejmy nadzieję że nie bedzie w takim stanie jak mój pies. Na szczęście udało mi się ją wyrwać śmierci za ogon...choć wszyscy wkoło postawili na niej krzyżyk...:( -
Porzucona i niekochana maleńka Misia MA JUŻ DOM!!!
marra replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']naprawdę warto, moim zdaniem :-) Majka właśnie pojechała do domku w Opolu - efekt pracy CatAngel :-)[/QUOTE] i Ty się nic nie chwalisz ???? -
Porzucona i niekochana maleńka Misia MA JUŻ DOM!!!
marra replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Bez rewelacji:[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]"[/SIZE] [SIZE=2]Misia to kolejna bezbronna ofiara wakacji…[/SIZE] [SIZE=2]Stając się rzeczą zbędną została wyrzucona jak śmieć na przystanku w dodatku w ciąży. Była wylękniona, głodna i brudna. Dzięki dobrym ludziom mogła poczuć się bezpiecznie w domu tymczasowym…[/SIZE] [SIZE=2]Misia ma około 2-3 lat, została już wysterylizowana, w domowym zaciszu pokazała swój wspaniały charakter. Jest nastawiona na kontakt z człowiekiem, spokojna i nieagresywna, zachowuje czystość w domu jak przystało na damę. Uwielbia spacery, nie grymasi przy jedzeniu i bardzo lubi głaskanie po brzuszku.[/SIZE] [SIZE=2]Misia bardzo dobrze dogaduje się z psami. Kontakt z kotami i dziećmi jest nieznany ale można to sprawdzić w każdej chwili.[/SIZE] [SIZE=2]Sunia znajduje się pod opieką Fundacji Ratującej Zwierzęta Bezdomne Szara Przystań z Zabrza ([/SIZE][URL="http://www.szara-przystan.pl/"][SIZE=2]WWW.szara-przystan.pl[/SIZE][/URL][SIZE=2]). Przed adopcją zostanie zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana z książeczką zdrowia. Adopcja odbywa się na podstawie umowy adopcyjnej(do ściągnięcia na stronie Fundacji)[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]Kontakt w sprawie adopcji: [B][COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] , [/COLOR][/B][B][COLOR=#3e3e3e][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 502311695[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]Misia będzie dla kogoś wspaniałym przyjacielem. Zasługuje na lepsze życie…czy to Ty jej takie podarujesz ?? ""[/SIZE] -
[quote name='halbina']Na Facebooku znalazlam wlasnie wspaniałą wieść: Sejm przed momentem uchwalił nowelizację do ustawy o ochronie zwierząt. Poparło ją 382 posłów. Brak słów żeby wyrazić naszą ogromną radość. Po prostu nie wiemy jak ująć w słowa emocje, jakie towarzyszyły całemu dzisiejszemu dniu; manifestacji, informacji o przełożeniu na dzisiejszy późny wieczór głosowania w Sejmie i wynikom tego głosowania. To jest wyjątkowy dzień i zapamiętajmy wszyscy datę 18 sierpnia 2011. [URL]http://www.tvn24.pl/-1,1714472,0,1,surowsze-kary-za-znecanie-sie-nad-zwierzetami,wiadomosc.html[/URL][/QUOTE] Słuchałam też wiadomości w antyradiu, mówili o tym. Wszystko jest na najlepszej drodze :)
-
Cześc Sakulec :) przytulanku nasz kochany :D
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
marra replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
"Profesur" :D -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
marra replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='unixena'][IMG]http://images47.fotosik.pl/270/15d7b85a132c6933.png[/IMG] dobranoc .....[/QUOTE] lol :D:D:D dobranoc :D -
puk puk :)
-
Porzucona i niekochana maleńka Misia MA JUŻ DOM!!!
marra replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedroneczka']Chętnie wykupię małej ogłoszenia u CatAngel ale nie jestem najlepsza w tworzeniu treści ogłoszeń. To musi być zwięzły tekst i na temat, a u mnie z tym słabo :roll:[/QUOTE] Ja mogę coś jutro stworzyć:) nie mam żadnego talentu ale postaram się coś sklecić :) Misia jest śliczna :) strasznie przypomina mi nieżyjącego już Świnka sąsiadów :D tak tak, pies miał na imię świnek :D -
Porzucona i niekochana maleńka Misia MA JUŻ DOM!!!
marra replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedroneczka']Niestety nie :-( Ogłaszam ją u siebie i męża na naszej klasie. Zrobiłam też papierowe ogłoszenia więc w przyszłym tygodniu wywieszę je u mojego weterynarza i fryzjera. Znasz kogoś kto mógłby zrobić małej allegro?[/QUOTE] Allegra fundacyjne robi ma-ja o ile dobrze kojarzę :) zarzuć temat na wątku zbiorczym fundacji napewno się odezwie. Pozatym CatAngel robi 130 ogłoszeń za 15 zł w ciągu 24h, naprawdę solidna firma !!:):):) Misia zawisła też na photoblogu:) -
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
marra replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Oni też kojec robili zdobycznymi materiałami:)Budy pan sam robi dla całej wsi tym sobie dorabia:)[/QUOTE] No prosze, zarabia i pomaga :) -
Porzucona i niekochana maleńka Misia MA JUŻ DOM!!!
marra replied to Biedroneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedroneczka']Misia to kochana sunia. Spokojnie można puścić ją luzem na spacerze i zawsze wraca na zawołanie. Grzecznie stała, kiedy wycierałam ją po spacerze.[/QUOTE] Wdzięczna psina, będzie dla kogoś wspaniałym przyjacielem. Czy Misia ma jakieś ogłoszenia ?