-
Posts
4612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WeronikaM
-
Hej :hand: my w waszej galerii pierwszy raz :eviltong: słodkiego masz psiaka :loveu: będziemy wpadać częściej ;)
- 78403 replies
-
To wieczorem wstawię resztę ;) A Diana ma urojoną (znowu) i dostaje tabletki od weta jak się to skończy to sterylka :p
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psiaki słodkie [url]http://img299.imageshack.us/img299/9146/p1190404.jpg[/url] :loveu:
-
c.d. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/6cd28f7cf7b4241fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/188/884bacfa95dede6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/187/6c0e72d76be987e3med.jpg[/IMG][/URL] pewnie macie już dość, ale c.d.n. ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
WeronikaM replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=3][U][B]dawno już foty były[/B][/U] :mad:[/SIZE] -
[quote name='"deer_1987"']Zawsze mi sie podobaly dalmatynczyki :-D[/QUOTE] dzięki ;) mam jeszcze trochę Kili [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/191/7aefd2c97eef32eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/1916c6861a15cc7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/187/de1eebdaea5c174dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/29f80fc74fec86a7med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1] c.d.n. 12/36 ze [U][B]spacer nr 2 ;) [/B][/U][/SIZE]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
cześć :bye: ale dano mnie nie było :oops: psiaki cudne :loveu: o szkole gadacie ,:lol: a nie o psach :mad: ja powiem, że mam codziennie od 8.00 do 14.20 :p
-
[quote]Super te fotki ;-) Zapraszam do nas. [/quote]dziękujemy ślicznie :p zaraz wpadam :eviltong: [quote]Zakochałam się :grins: A i witam bo ja chyba pierwszy raz w galerii :cool2:[/quote]cześć, zapraszamy do nas ;) dodam jeszcze foty [B][U]SPACER NR 2[/U][/B] c.d. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/4c900ab517ba5d97med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/dd89a9b3491ee566med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/187/664cf5090fb4df1dmed.jpg[/IMG][/URL] z 6 tylko 3 zaraz wrzucę więcej ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/191/380c8bde83e1f466med.jpg[/IMG][/URL] lecę po piłkę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/155521a87428c516med.jpg[/IMG][/URL] mam [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/191/da649b60cdc983damed.jpg[/IMG][/URL] niosę ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/191/1a22eb87bc4d9a01med.jpg[/IMG][/URL] proszę :p mała jest strasznie pojętna, bardzo szybko nauczyła się aportować :multi:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
thanks ;) dam zaraz trochę ze spacerku nr2, ale nie wiem ile dam radę, bo na 11 mam szkołę:p jak się nie wyrobię, to dam później;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
jutro[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise](albo pojutrze)[/COLOR][/SIZE] wrzucę ze [B]spacerku nr 2[/B], bo teraz już śpię przed komputerem :oops: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[SIZE=3]SPACER NR 1[/SIZE] :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/241db47325c4220cmed.jpg[/IMG][/URL] opalam się :p [IMG]http://images47.fotosik.pl/191/6c164541d393431em.jpg[/IMG] portrecik:loveu: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32cbc5ef1958cb0f.html[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/190/32cbc5ef1958cb0fm.jpg[/IMG] w całej okazałości :razz: [B]będzie jeszcze spacerek nr 2 - dużo fot :cool3: [/B]EDIT: ze spacerku we wtorek lub środę te małe fotki jutro (lub pojutrze zamienię na większe) ;):p
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[SIZE=3][U]DOM[/U][/SIZE] c.d. ;) [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5594e43439b5652.html[/IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/187/a5594e43439b5652med.jpg[/IMG][/URL] słodycz :loveu: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f395c31a6e75cbcd.html[/IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/191/f395c31a6e75cbcdmed.jpg[/IMG][/URL] wrrrrr!!! :diabloti: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c576e805c094409a.html[/IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/c576e805c094409amed.jpg[/IMG][/URL] aniołek :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[CENTER][U][SIZE=4]DOM [/SIZE][/U][LEFT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/03faf430c01ede06med.jpg[/IMG][/URL] jestem groźna !!!:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/190/82f627ff187bd9bdmed.jpg[/IMG][/URL] zaraz cię ugryzę !!! :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/187/0334e103864b0bdfmed.jpg[/IMG][/URL] aniołek :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/191/86dd1c7a4b5d60e8med.jpg[/IMG][/URL] grzeczności :eviltong: c.d.n.;) [/LEFT] [/CENTER]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[QUOTE]CZEKA NA CIEBIE [COLOR=Red][U][B]DOBRY[/B][/U][/COLOR] AV!!! :lol::diabloti: i mała sygna... :cool3:[/QUOTE] super, kochana jesteś :loveu: zaraz wstawie Kilę, jest ponad 50 :eviltong:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img93.imageshack.us/img93/5383/p1190249.jpg[/url] :loveu: śliczne fotki, jak i śliczne tereny :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
WeronikaM replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']To wszystko Jej wina, nie moja :placz:[/quote] jasna sprawa :diabloti: -
[IMG]http://images40.fotosik.pl/183/a23fdb7a923e78b3med.jpg[/IMG] a ta obróżka przeze mnie robiona [SIZE=1][COLOR=DeepSkyBlue](kurde, znowu trzeba uprać)[/COLOR][/SIZE] jutro fotki Tekili :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
heja :p my próbwaliśmy BOSCHa - :roll: nie było to najlepsze - nagle schudła- potem była jeszcze grubsza - nie do polecania :shake:, a kupki i sierść w jak najlepszym porządku u nas Acana była ok, ale Dina miała po niej łupież :roll: dziwne to kończy się już, więc trzeba coś zamówić, ale co ???:oops:
-
wiq- ale kolekcja :razz: fajna ta obróżka z kostkami na czerwonym tle :loveu:
-
[SIZE=1][COLOR=Wheat]jaką operację, czy to coś poważnego ?:oops:[/COLOR][/SIZE] nie martw się, trzymamy mocno kciuki cokolwiek się stało ;)
-
my też gratulujemy[SIZE=3][B] 200[/B][/SIZE] :multi: [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]
-
;) gratulujemy wyników i czekamy na resztę fotek (jeśli to możliwe) ;) http://i660.photobucket.com/albums/uu321/kassska90/DSC02613.jpg -powqażny ;) http://i660.photobucket.com/albums/uu321/kassska90/DSC02795.jpg - śliczny i śliczna smyczka ;p
-
grupowe extra :loveu: