-
Posts
4612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WeronikaM
-
przed chwilą zadzwoniłam do instruktorki, żeby umówić się na następną lekcję, a ona mi mówi, że już tam nie pracuje :placz: uczyła mnie od samego początku, a tu niespodziewana wiadomość. :placz::placz::placz:. Była smutna , więc domyślam się, że ją zwolnił ten dupek :angryy:.
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziękujemy !!!!!:loveu::multi:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ja też czekam cierpliwie :cool3:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/187/172889efbeae3679med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/187/4a2491e568e0a531.jpg[/IMG][/URL] i ziew :cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/183/a531b45b2ee202eamed.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3]tyle na dzisiaj !!! [/SIZE][/B]:eviltong:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Teraz trochę mojego lenia :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/187/6461517d3656376amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/182/5e504d6a9e7ef3cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/187/749c4f194e8c2abdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/187/e8de537c11d4e6a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/182/78d0d47ae5ff4c31med.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
WeronikaM replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i27.tinypic.com/2eoutl3.jpg[/IMG] ale cudeńko :loveu::loveu::loveu: -
jeszcze skok przez przeszkodę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/182/9c6f183c6e76b928med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/182/dc70a515194d1c88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/182/b13738f9e685a22cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/182/c29327f1aa95f46emed.jpg[/IMG][/URL] mam jeszcze dużo fotek, ale nie będą wam życia zatruwać końmi, przecież wy chcecie psiaki :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/187/60aa8a81df0fcbfemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/182/12882b3e1d6766f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/182/3261552391cc9ea4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/186/3aee649b634091bbmed.jpg[/IMG][/URL] prześliczn
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/187/c4ca2ed478e6b6bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/187/43d4cc4e6c4c56ecmed.jpg[/IMG][/URL]
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/1zz047q.jpg[/IMG] ale mina:mdrmed:
-
Byłam w niedzielę na skokach konnych organizowanych przez moją* stadninę !!! [SIZE=1]*moją- czyli tą do której chodzę [/SIZE]:p i mam parę fotek super :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/183/1759922968041097med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/187/4a8a35f829cf18a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/187/a1de782ed6adff21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/183/e6f4cd34e5f0ec37med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/182/94abf5537006f220med.jpg[/IMG][/URL] cdn :p
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='asiunia']DINGO;)(10 znaków)[/quote] nie wiedziałam, że DINGO ma niebieskie. :-o widziałam zielone, ale niebieskie :shake: trzeba się wybrać do zoologicznego :cool3: :evil_lol:
-
[quote name='Kaja10014']DZięki:loveu: A fotek wcale nie jest tak dużo:oops:[/quote] no nie jest dużo, ale przypuszczałam, że dasz 2-3, a tu 8 - S U P E R !!
-
[url]http://i31.tinypic.com/r2tcfp.jpg[/url] śliczna :loveu: ale mój portfel ... nie wyrabia :shake: :placz:
-
Śliczne fotki :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/2yn409e.jpg[/url] jęzor na wierzchu :eviltong:
-
Śliczności ;):loveu: [SIZE=1]nie spodziewałam się, że tak szybko i tak dużo fotek będzie[/SIZE] :multi:
-
super ta niebieska :-o:loveu: jakiej firmy ?
-
śliczne zdjątka Toficzka :loveu:
-
[quote name='Dynamique'] Własnie się zastanawiam jaki filmik nakręcić. :eviltong:[/quote] super, bardzo, extra fajny :evil_lol:
-
Vectra - super komplecik :loveu:
-
dzięki :p wklej pare fotek chłopaków na www. fcr . fora . pl /zdjecia-naszych-flatow,10/nie-flat-a-seter-goscinnie,2142-90.html
-
[quote name='Darianna']Jimmi Hoogan[/quote] ten sam co was oceniał ?????? :oops:
-
[quote name='Kaja10014']Trzeba się litowac i uszczęśliwiać ludzi:evil_lol::evil_lol:[/quote] ;) thanks .
-
[quote name='DorkaWD']Czy ktoś ma to na filmie? :cool3: A co na to sędzia? który to sędzia i gdzie go łapał?[/quote] fajnie jakby ktoś miał taki filmik :evil_lol: