Witam z rana ;)
Przez to wczorajsze siedzenie z rana na dogo spoznilabym sie na uczelnie :evil_lol: wiec dzisiaj tylko chwilka i lece ;)
[quote name='*kleo*']A proszę proszę :lol: Ja zawsze na głowę zwracam uwagę, bo niektórzy fryzjerzy nie wiedzieć czemu zostawiają yoraskom takie "posępne twarze" :roll: A jak ma taką okrągłą buźkę zrobioną, to zaraz weselej wygląda :p[/QUOTE]
Ja zawsze Coco scinam tak na kolo bo go to odmladza, no i zawsze wyglada tak na zadowolonego :loveu:
Zycze udanego dnia :razz::loveu: