[quote name='Pegaza']dziewczyny cos Wam powiem na koniec dostalam fona od mojego ze :odpalil samochod wyszedl by oczyscic szyby i wtedy auto sie zamknelo razem z dokumentami, zapalone...m-a sie nie ma jak dostac do srodka, zapasowy pilot w domu, jest pozna godzina sasiadzi spia juz pewnie..poprostu na koniec pechowego dnia 13-tego - bajka:roll:[/QUOTE]
Wspolczuje, my tez kiedys mielismy podobna sytuacje...