[quote name='Truska34']Natalia, Ty też masz specjalne zaproszenie:multi: Jak tak dalej pójdzie, to nie będę się musiała w ogóle troszczyć o ilość klientów. Będę opalać tylko DG.
Jak u Was pogoda, bo u nas mróz zelżał, tzn zrobiło się aż plus 7 i jest ciapa... Ale za to Ivciu wczoraj na spacerze zachowywał się jak dziki, jakby mu węch wrócił, trawa się pokazała. Ale miałam ubaw:evil_lol:[/QUOTE]
U mnie jest +3 i tez ciapa ... ;)