[quote name='Natalia&Lola']Jakoś dla mnie za szybko te święta przyszly...
Mieszkanie nie posprzątane, psy nie wykąpane, prezentów brak. I do tego wczoraj na ulicy rura pękla i jesteśmy bez wody! Czyli same tragedie się dzieją.
Pozdrawiamy:D[/QUOTE]
Ja juz na szczescie prezenty mam ale tez musze psa wykapac i posprzatac ... ;)