[quote name='Truska34']
Ale chciałam Wam przekazać niezwykle radosną nowinę. Wczoraj pokazałam mojemu m. nowego domownika Karinki Cleo, a przy okazji Kevinka (brata Cleo) i .... zgodził się na drugiego, tym razem oczywiście rodowodowego yorusia:multi: W lecie obchodzimy małą rocznicę, więc dostanę w prezencie.
Popłakałam się z radości i już czekam:multi:[/QUOTE]
Ale fajnie :multi:
A juz wiecie jaka hodowla co i jak? :loveu: