[quote name='Truska34']Cześć Jolu, cześć dziewczyny. No jasne:multi: Papierosków ci u mnie dostatek;) A wczoraj miałam wybitnie "palący" dzień, bo w TVN za dużo o papieroskach gadali;) A swoją drogą, ciekawe, w jaki sposób oni chcą mi zabronić palenia we własnym aucie?? Albo te chore 10m od budynku. Czyli koło solarium już nie będę mogła? Jak sobie odliczę, magiczne 10m, to będę musiała kopcić... na dworcu autobusowym:eviltong:[/QUOTE]
Teraz palacze maja krotko mowiac przerabane :evil_lol: