[quote name='dysia-u']aha zapomniałam wam powiedzieć że w sąsiednim domu pojawił się szczeniaczek yoruś. Ma dwa miesiące. Wczoraj zapoznalismy się z nim i musze wam powiedzieć że jak wzięłam go na ręke to mieścił mi sie na dłoni hihi /nie mam takiej dużej tylko on taki malutki/ Kiedy sąsiadka zobaczyła malutką Mejsi to tez postanowiła że sobie kupia musieli tylko zrobić ogrodzenie. Wiecie że Mejsula jakos miała przed nim stracha , wskrobywała mi się na ręce , albo robiła to z zazdrości hmhmhm[/QUOTE]
Mejsi bedzie miala z kim sie bawic jak maluch podrosnie :)