Jump to content
Dogomania

Laura1108

Members
  • Posts

    1519
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laura1108

  1. Czy jakies ogłoszenia już sa? Dajcie jakieś linki zeby było wiadomo gdzie już sa ?
  2. Tymczas może by był ale na Śląsku więc trzeba by zbierać kasę jakieś bazarki i deklaracje no i transport .
  3. Jeziuu biedactwo [*] biegaj kochana dziewczynko za TM tam już tylko radość Cię czeka . Mam tylko nadzieję , że się nie męczyłaś :-( No cioteczki to gdzie te foteczki ? Zabieramy się za ogłoszenia .
  4. Ale byłoby super , niestety z ogłoszeń cisza . Odezwała się tylko jedna Pani co potrzebowała psa dla jakiejś koleżanki co ma troje dzieci w tym dwoje chorych chyba zespół downa i porażenie mózgowe albo jedno dziecko ma te problemy w każdym razie pani wychowuje sama dzieci no i jakoś tak nie bardzo widzę takiego psiaka w rodzinie gdzie kobieta i tak ma pełne ręcę roboty ale miałam się jeszcze odezwać i dosłać nowe fotki i jakieś wieści o Reksiu - czy się przekonał do ludzi , czy nie powarkuje i nie gryzie . Trzymam kciuki za Reksika . A Wy cioteczki z Kielc macie takie super wieści i nic nie piszecie tylko dopiero jak się Was ponagli :mad: rozumiem , że nie chcecie zapeszać więc wystarczy info , że działacie :) Dzięki Wam bardzo i mam nadzieję , że uda Wam się Reska wyadoptować , niestety z adopcją takiego psiaka jest baaardzo ciężko więc
  5. Zaznacza Kapsunia :) Jaka to miesięczna kwota jest tu potrzebna jakie deklaracje już są ?? Jakos nic tu sie nie mogłam doczytać
  6. Co taka cisza u Reksia ? Nikt nie może cyknąć fotek ? Nikt nie może pomóc ?
  7. A zdjęcia jakieś są :razz:
  8. Czy ktoś z Kielc może odwiedzić Reksia i go obfocić ?? Czy jesteśmy w stanie ustalić jak obecnie reaguje na człowieka czy wycofał się bardziej czy może nabrał zaufania do ludzi ?? Proszę osoby z Kielc by pomogły cokolwiek ustalić .
  9. Hop na pierwsze ! Reksio nadal szuka domku :(
  10. Nie wiadomo mnie nie informują gdzie psa oddają więc nie mam pojęcia . Tak na marginesie to ciężka z tym schronem współpraca , może ludzie są OK nie powiem dbają o psy jak mogą ale jakoś ciężko się z nimi dogadać :(
  11. aicrew dlatego o nich wspomniałam ponieważ ja też z nimi rozmawiałam i wizyta przedadopcyjna już u nich była a ludzie mogą być naprawdę fajni , tak bardzo mi żal Shinki i cieszę się , że już ma domek :)
  12. Znajdzie się dla niej domek na pewno tak myślę o ludziach z labradory.info są tam pod nickiem kielichy może skontaktuj się z nimi z tego co wiem oni bardzo chcą sunię i mogą jej zaoferować dużo miłości .
  13. Nie ma bo schron jak oddaje to kontaktów nie utrzymuje :(
  14. Hop do góry kochaniutki !! Chyba zima Cię zastanie na tej ulicy :( Z ogłoszeń nikt sie nie odzywa , DT nie ma . U mnie w okolicy nie mam żadnego taniego przynajmniej takiego nie znam , mam dwa jeden przy schronie ale tam 50 zł doba drugi u Pati ale u niej też 50 zł doba a na takie wyskoki raczej nie możemy sobie pozowlić :(
  15. [quote name='Ninka']W Poznaniu lub okolicy, stad jest zalozycielka watku.[/quote] Tyle zauważyłam :razz: miałam cichą nadzieję , że może choc miejscowość ktoś zna po za Puliną . W taki razie trzeba czekać na Paulinę .
  16. Ninko czyli pies jest w Poznaniu tak ??
  17. A czy w ogóle ktoś wie w jakim mieście ten psiak jest ??
  18. Nawet nie zadawaj tego pytania " Jak można ... " obecnie mam dwa w tym jeden tymczasem i nie wyobrażam sobie bez nich życia a zwłaszcza wywalic psa w chorobie to już szczyt szczytów . Brak słów . Więc Paulinko daj znać cos więcej o psiaku albo namiar na schron , w którym przebywa może na PW . Ktoś od nas by tam podskoczył i obejrzał biedaka .
  19. Z DT zapewne będzie kłopot w związku z tym , że u nas wszyscy zapsieni na maxa ale dziś jak tylko zrobi się dzień to pomyslimy co z nim robić na pewno sam nie pozostanie nie ma opcji starczy już mu cierpienia :mad::-( Myslę , że jakiś hotelik chociaż by sie przydał . A czy Wy coś wiecie o nim więcej w sensie dogadywania z innymi psami ? Czy długo jest w schronie ?
  20. Super fotki :) Ja mam nadzieję , że już na zawsze pozostanie przy boku swoich obecnych ludziów :) A co z kastracją ?
  21. [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=45159&tytul=9-cio%20miesi%C4%99czny%20Reks%20typ%20owczarek%20niemiecki"]darmowe ogłoszenia, sprzedam 9-cio miesięczny Reks typ owczarek niemiecki Cały kraj. Sprzedam Wszystkie kategorie[/URL] [url=http://www.intersales.pl/view.php?id=9118390]InterSales - Sprzedam 9-cio miesięczny Reks typ owczarek niemiecki[/url]
  22. [URL="http://www.eoferty.com.pl/id135110.html"]9-cio miesięczny Reks typ owczarek niemiecki / Psy > Owczarki Niemieckie - Kielce[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2051613_9_cio_miesieczny_reks_typ_owczarek.html"]9-cio miesięczny Reks typ owczarek niemiecki[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item699424032_9_cio_miesieczny_pies_typ_owczarek_niemiecki.html[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/oferta23000_cio_miesieczny_reks_typ_owczarek_niemiecki.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/9-cio_miesieczny_Reks_typ_owczarek_niemiecki,34246[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/62018.html[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/9cio_miesieczny_reks_typ_owczarek_niemiecki_221602_13340.html[/URL] [URL]http://www.web-rynek.pl/9-cio_miesieczny_Reks_typ_owczarek_niemiecki__ogloszenie,3459.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/50127[/URL] ADOPCJE.ORG - DO AKCEPTACJI PRZYGARNIJ ZWIERZAKA - DO AKCEPTACJI Pineska [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6332,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWostndp6nRva3J6eXNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL]
  23. Czy nie ma na dogo kogoś kto jest zarejstrowany na forum ONków ? Ja milion razy próbuję się tam zalogować i nie mogę :(
×
×
  • Create New...