-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
Dorosle malenstewko w schronie - juz w domku - Jastrzebie
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Szybciutko, bo mnie pewnie zaraz wywali. Mala jest juz w nowym domku. Podobno dobrym.[/quote] Trudno mi w to uwierzyć, oby taka była prawda. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
to jest jakieś nieporozumienie, żeby potyal tak działal. Dostaję białej gorączki :angryy: Samsonik ok, , wizyta była szybka, dostał zastrzyk, sprey na jajucha i już. Dziś byłam u niego dwa razy, o 13:00 zastałam zamkniety hotelik a pogoda była cudna, znaczy się gorąco, ale nie chciałam iść na spacer tylko sobie posiedzieć z nim i wyczesać. Dzieciątko nasze małe zawieźlismy do teściow na ogródek, starsze dziecko opiekowało się sobą i Frelcią więc mogłam podskoczyć. a tu nic:angryy: Pojechaliśmy więc drugi raz o 17 i jak dojeżdżaliśmy to rozpętała się burza a temp spadła z 33 stopni do 19. Bez rękawków i w klapkach było naprawdę zimno a Samson jak zagrzmiało to uciekł do swojego kojca i juz nie chciał wyjść. Nie widziałam więc go wcale:-( Spróbuję jutro, może będę miała więcej szczęścia:loveu: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
ihabe replied to rytka's topic in Już w nowym domu
no właśnie dzięki podpisowi Togii tu jestem:loveu: Jaką moge zaoferować pomoc tak cudownemu i biednemu psiuli:-(? -
update: [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B][COLOR=Red]lipiec:[/COLOR][/B][/U] Kamilawa: 20 zł Bjuta: 10 zł Sonia1: 20zł Sabina: 100zł ihabe: 50 zł Marysia 50 zł ( 20+30złza paszport) Renata5 15 zł ============== [COLOR=Red] [B]razem: 265 zł[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B][COLOR=#ff0000]razem: 825 zł [/COLOR][/B][/U] [I][U][B][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR][/B][/U][/I] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]hotelik maj: [B]300zł [/B]( przelew 20 maj) hotelik czerwiec: [B]300 zł[/B] ( przelew 15 czerwiec) paszport +chip [B]150 zł[/B] ( przelew 2 czerwiec) hotelik lipiec [B]300zł ( przelew 13 lipca)[/B] [/COLOR] ======================= [B][COLOR=red]razem: 1050 zł[/COLOR][/B] 1050 - 825 zł= [U][B][COLOR=#ff0000]225 zł na minusie[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane moje dogomaniaczki z zza miedzy.... nie ma wasze , nasze psy. Wszystkie są nasze:loveu: Wasz problem jest i naszym problemem:loveu: Frelę kochamy i skrzywdzić nie damy:loveu: Nie martwcie się już. Gdyby stanowiła wielki problem to byśmy powiedzieli. Bubu obiecała, ze będzie dzownić do moich staruszków, może i Ty Togusiu pomożesz Bubu i czasami zadzwonisz . Nie przewiduję problemów ale dmucham na zimne. Moja mama jest silną kobietą ale wiele przeszła ostatnimi laty, rak piersi, chemia, operacje kręgosłupa, ostatnio operacja jaskry w oczach:-( Jak dobrze się czuje to nie ma na nią bata ale czasami brakuje jej sił, dlatego i tylko dlatego proszę o monitoring:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to boli najbardziej gdyz człowiek nagle jest stawiany przed wyborem serca. Wziął psiaka na DT aby pomóc, musi wyjechać i psiak nagle wraca do Kliniki, poznając już co to jest rodzina, nieważne , że zastepcza ale rodzina. Nie tracę zaufania ale jest nam przykro. No ale znaleźliśmy rozwiązanie i jest ok. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
ihabe replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Nie wiem czy Wam pisałam ale są wolne miejsca u Jamora w hoteliku . Strona [URL="http://www.jamor.pl"]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/URL] jeśli to Was ratuje to zadzwońcie do niego mogę telefon podac na PW ,[/quote] i to jest super rozwiązanie Hotel i szkolenie :loveu: Nie można się poddać i zostawić psiaka tylko dlatego, że do tej pory nikt o niego nie dbał:-(:-( Jak brakuje jeszcze do hoteliku to dołożę się tylko proszę nie przekreślajmy jego szans na lepsze życie:-( -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
ihabe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Och jaki Życzuś cudny:loveu::loveu::loveu: Nowe plakaciki by się przydały:loveu::loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
dziś kontrola:loveu: Po 17:00 jedziemy po Samiego i zabieramy do Kliniki. Chłopak był zaniedbany ale to juz historia:loveu: Od teraz Sami już będzie miał najlepszą opiekę pod słońcem:loveu: -
[quote name='marysia55']Ihabe, sorki wiekie ale dopiero dzisiaj zrobiłam przelew na Kładkę 50,- ( 20,- to stała deklaracja + 30,- na uzupełnienie kosztów paszportu). Od dwóch dni walczyłam w lecznicy o mojego Saszę, ktoś go przytruł:-( ( na moim osiedlu to nie odosobniony przypadek). Wiem , że każdy pies jest ważny , ale własna psina najważniejsza:loveu:[/quote] Marysiu kochana, co z Saszą? Jak sie czuje? Ty sie teraz nie przejmuj nikim tylko Saszą a jeśli potrezbujesz pomocy to wiesz, ze na nas możesz liczyć:-(:-(:loveu::loveu: zawsze
-
no to ja zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy:shake: Jestem na dogo by pomagać a nie wdawać się w dyskusje. Przepraszam za moje wypowiedzi jeśli były odebrane jako oszczerstwa. Wioli ufam i wiem, że wszystko co robi to robi dla dobra zwierząt. To jest moja prywatna opinia. Gdybym jej nie ufała to bym nie załatwiła Sprawy dla Reportera.
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jesteśmy NORMALNI tak jak każdy z Was!!:loveu: Wszyscy inni to odmieńcy:evil_lol: A Frelcia dziś pokazała swoje zęby małej suni:-( Astisia bawiła się z Monią ( a to nie często się zdarza, gdyz Asti to taka wiewiórka z epoki lodowcowej, która jako szczeniak była szkolona na psiego agenta i wpojono jej do głowy zasadę" Nie wolno się bawić! Jesteś agentem"):evil_lol:, tak więc bawiła się i tak śmiesznie podskakiwała i wpadła na Frelcię a ta z kochanej babulinki stała się demonem zła i postawiła Astikę pod ścianę warcząc. Monia zareagowała natychmiast i była na nia zła. Frela bardzo była smutna i przepraszała. No cóż : jest stado jest więc i hierarchia:evil_lol: Dopóki nie ma krwi jest ok:evil_lol: a psem ALFA i tak jestem ja, ha, ha, ha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='agata-air']Wioli czy nie Wioli ale o Wioli zwierzętach- a mnie tylko one interesują. Ojej argumenty się skończyły i na dodatek okazało sie, że PAN (fakt: powinnam rozróżnić po błędach ortograficznych) nie wiedział wszystkiego o Wiolletce i jej poczynaniach ;) No nic. Też dawno miałam nie pisać...tylko kiedy patrzy się na takie zdjęcia i ludzką bezmyślność trudno milczeć.[/quote] Pani jest gorsza od zarazy, niczym wirus chce mącić i stwarzać pozory zainteresowania losami zwierząt a prawda jest taka, że sprawia Pani przyjemność zaistnienie w sieci. Dla mnie i dla wielu ludzi na dogo jest Pani tylko przemądrzałą , gburowatą i nic nie wartą ksywą. Wiola robi bardzo wiele dla zwierząt i tego udawadniać nie trzeba. Pytanie do Moderatora czy wątek ma sens? Jak Pani chce oczerniać i szukać dziury w całym to niech idzie na portal plotka.pl lub podobne.
-
[quote name='togaa']Ciotka toga ma wakacje i drepcze po ukochanych górach...:lol:[/quote] zabierz mnie z sobą:loveu: Ja też chcę:placz:
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
byłoby fajnie ale jeśli się nikt nie znajdzie to też będzie dobrze....musi być:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To nieludzkie nagle oddać ją do Kliniki a nikt nie chce dać jej domku:-(:-( Moi rodzice ( troszke schorowani) przyjeżdzają do nas aby opiekować się Astisią i Pixelkiem, zaopiekują się też Frelcią. Trochę się boję tylko o spacery, bo mój Tatuś po wylewie troszke wolniej chodzi a Frelcia lubi maszerować. Ale wierzę w nią, ze dla siebie samej się dostosuje i nie będzie problemu. A Bubu obiecała, ze bedzie do nich dzwonic i sprawdzać czy wszystko ok.:loveu::loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wygłaskam Samisia i uściskam od wszystkich. Wczoraj bardzo płakałam ale to bardzo, gdyz chciałam żeby Sam został u nas na czas rekonwalescencji....ale moi "ludzie" powiedzieli , ze nie mozna mu robić sieczki z głowy, bo przecież 25 lipca wyjeżdzamy na dwa tygodnie:-(:-( Jak byscie widziały te jego oczy i jak prosił łapką, czułam, ze chce mi wytrzeć moje łzy. Świat jest do 'D". Całą noc nie spałam, myśląc czy nic sobie nie zrobił z ta ranką. Dziś z samego rańca zadzwoniłam do Hoteliku , wszhystko w porządku. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Sami juz bez jaj:evil_lol::evil_lol: Wspaniale zniósł zabieg. Przy okazji wykryto cystę na prostacie i wycięto ją. Mam nadzieję, że to załatwi sprawę nieładnych kupci:evil_lol: RTG wykazał dużą dysplazję:-(:-( A jednak:-( Ekg.... serduszko dość słabe, w czwartek zrobimy raz jeszcze EKG rytm zatkowy 80 uderzeń /min mocz : ok wyniki krwi ok w czwartek jedziemy do kontroli i na zastrzyk a po 10 dniach zdejmujemy szwy. Kołnierz nie pasi Samsonikowi:loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']w dziale "przygarne psa" jest poszukiwany szpic do sprawdzonego domku, moze ta slicznota by sie załapała?[/quote] ale oni chcą białego i do tego Samson nie mówi po niemiecku:evil_lol: Nasza córa duzo mówi w tym języku a Samson wtedy robi wielkie oczy:evil_lol::evil_lol: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Frelcia to super babka, czuje sie juz rewelacyjnie. Apetyt 100%, spacerki coraz dłuższe. Ranka goi sie wspaniale. Frelcia wszystkich pozdrawia. :loveu::loveu::loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ależ one wspaniale wygladają razem:loveu: Sami jest naprawde z dnia na dzień piękniejszy a jego uszka tak bardzo się poprawiły. Jolus piękne zdjęcia:loveu: A dziś Jolunia juz zawiozła Samiego do Kliniki, trzymajcie kciuki:loveu::loveu::loveu: żeby tylko badania były ok. Sam...... jesteśmy z Tobą.:loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
no tak, Jola dorwała się do Samuela i już nic nie pisze:mad::loveu: No jak tam Sam? Zadowolony? A Ty? są problemy? No daj znać, nie daj się prosić:loveu: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Frelcia już jest sobą:loveu: Poczuła już jak porcjowałam kurczaka i przyszła do kuchni i z resztą sfory stała i żebrala:loveu: Razem z Piotrusiem przemylismy dziś rankę rivanolem, jest wspaniała, super się goi a Frelcia taka cierpliwa:loveu: Na spacerze wieczornym każdy zapach ją interesował, zrobiła ładną kupcię ale malutką:evil_lol: Nasza Babcia z klasą wraca do zdrowia. Teraz tylko błagam aby nie było przerzutów:-(