[quote name='malagos']Madziu, a dlaczego ma ja ktoś wywieźć do innego schronu?[/QUOTE]
Ponieważ została znaleziona na terenie, który nie podlega pod naszą gminę. Schronisko przyjęło ją warunkowo, i czeka ja wywózka.
Nie wiem dokąd, ale adopcja jest możliwa w każdej chwili. Tylko brak chętnych...No miałam wczoraj 1 maila, ale zobaczymy.